|
. 1,600 Km 1-7-2023 18:00 |
Sorteer op Ronden | ||||||||||||||||||||||||||||
Pos | Nr. Naam | Tot. Tijd | Verschil Vereniging | Woonplaats | ||||||||||||||||||||||||||
1 | 16 | Iris Schultinga | 1:16:43,919 | NWV Groningen | Zuidlaren | |||||||||||||||||||||||||
2 | 22 | Melissa Wijfje | 1:17:32,749 | 48.830 | Talent Cycling | Heerenveen | ||||||||||||||||||||||||
3 | 2 | Manon de Boer | 1:17:33,159 | 49.240 | NWV Groningen | Leeuwarden | ||||||||||||||||||||||||
4 | 21 | Sanne Westra | 1:17:48,181 | 1:04.262 | NWV Groningen | Drachten | ||||||||||||||||||||||||
5 | 11 | Paulien Koster | 1:17:51,414 | 1:07.495 | RC Jan van Arckel | Meppel | ||||||||||||||||||||||||
6 | 6 | Marieke Gerbrandij | 1:18:25,984 | 1:42.065 | GSWV Tandje Hoger | Nijland | ||||||||||||||||||||||||
7 | 17 | Fleur Smith | 1:13:37,994 | 2 Ronden | NWV Groningen | Groningen | ||||||||||||||||||||||||
8 | 3 | Lisa Bouwers | 1:13:47,427 | 2 Ronden | NWV Groningen | Grolloo | ||||||||||||||||||||||||
9 | 19 | Melissa Steenhof | 1:13:47,433 | 2 Ronden | W.V. Meteoor Assen-Rode | Leeuwarden | ||||||||||||||||||||||||
10 | 7 | Marijke Harmsma | 1:13:47,962 | 2 Ronden | W.V. Meteoor Assen-Rode | BOVENSMILDE | ||||||||||||||||||||||||
11 | 20 | Marlies Vos | 1:13:48,297 | 2 Ronden | WV de Kannibaal | Groningen | ||||||||||||||||||||||||
12 | 10 | Marinke Kerkhoff | 1:13:48,867 | 2 Ronden | WV de Kannibaal | Groningen | ||||||||||||||||||||||||
13 | 8 | Minou Hegge | 1:13:50,196 | 2 Ronden | WV de Kannibaal | Kloosterburen | ||||||||||||||||||||||||
14 | 12 | Norah Minck | 1:13:50,347 | 2 Ronden | NWV Groningen | Groningen | ||||||||||||||||||||||||
15 | 15 | Yvet Schoonewille | 1:01:47,859 | 7 Ronden | NWV Groningen | Klazienaveen | ||||||||||||||||||||||||
16 | 1 | Ryanne Bekius | 1:03:10,028 | 7 Ronden | NWV Groningen | Warga | ||||||||||||||||||||||||
17 | 5 | Tjitske Eppinga | 1:03:10,529 | 7 Ronden | NWV Groningen | Appelscha | ||||||||||||||||||||||||
18 | 14 | Marthe Roose | 1:03:12,396 | 7 Ronden | WV de Kannibaal | Enumatil | ||||||||||||||||||||||||
Niet geclassificeerd () | ||||||||||||||||||||||||||||||
DNF | 9 | Evelyn Jeeninga | 30:13.959 | DNF | NWV Groningen | TIJNJE | ||||||||||||||||||||||||
DNF | 13 | Lieke Muller | 21:34.736 | DNF | W.V. Meteoor Assen-Rode | Horst | ||||||||||||||||||||||||
DNS | 18 | Sanne Sprong | DNS | CS030 | Utrecht | |||||||||||||||||||||||||
DNS | 4 | Sanne Bouwmeester | DNS | WV de Kannibaal | Zuidlaren | |||||||||||||||||||||||||
DNS | 25 | Rosan Lemans | DNS | Tandje Hoger | Heerenveen | |||||||||||||||||||||||||
DNS | 26 | Emma Russchen | DNS | NWV Groningen | Groningen | |||||||||||||||||||||||||
Overwinnings Marge | Gem. Snelheid | Beste Rondetijd | Beste Snelheid | Beste Ronde door | ||||||||||||||||||||||||||
48.830 | 37,533 | 2:15.725 | 42,439 | 11 - Paulien Koster | ||||||||||||||||||||||||||
Orbits 4 www.amb-it.com www.mylaps.com Geregistreerd aan: KNWU |
Za. .De Wilp Ama, Bel, Eli, Prof Mannen Zaterdag 1 juli 2023 Wedstrijd gestart om 19:55:25 |
. 1,600 Km 1-7-2023 19:45 |
||||||||||||||
Pos | Nr. Naam | Tot. Tijd | Verschil Vereniging | Woonplaats | |||||||||||
1 | 47 | Bjorn Koster | 1:44:26,539 | NWV Groningen | Roden | ||||||||||
2 | 41 | Mike Dogterom | 1:44:28,391 | 1.852 | WSV de Peddelaars | Zeijen | |||||||||
3 | 57 | Klaas Poortinga | 1:44:32,008 | 5.469 | WV Grutsk op Fryslân - Ho | Heerenveen | |||||||||
4 | 37 | Rob ter Burg | 1:44:32,108 | 5.569 | WV de Kannibaal | Leusden | |||||||||
5 | 50 | Kevin Kuiper | 1:45:43,836 | 1:17.297 | LWV de Friesche Leeuw | Nieuwolda | |||||||||
6 | 62 | Hideyuki Takagi | 1:45:44,024 | 1:17.485 | NWV Groningen | Assen | |||||||||
7 | 44 | Eskil Huiting | 1:45:44,237 | 1:17.698 | Sensa-Kanjers voor Kanje | Rolde | |||||||||
8 | 33 | Jitse Breeuwsma | 1:45:44,244 | 1:17.705 | NWV Groningen | Meerstad | |||||||||
9 | 32 | Jelle Bouma | 1:45:44,948 | 1:18.409 | NWV Groningen | Houtigehage | |||||||||
10 | 52 | Gerrie van Lingen | 1:45:45,271 | 1:18.732 | WV Grutsk op Fryslân - Ho | Twijzelerheide | |||||||||
11 | 39 | Sjors Dekker | 1:45:45,816 | 1:19.277 | NWV Groningen | Tynaarlo | |||||||||
12 | 85 | Kjeld Nuis | 1:45:45,900 | 1:19.361 | |||||||||||
13 | 45 | Sille Hut | 1:45:45,955 | 1:19.416 | WV Kapenga Home Cente | Boelenslaan | |||||||||
14 | 74 | Benjamin Zuidema | 1:45:46,607 | 1:20.068 | WV Cycling Sneek | Hurdegaryp | |||||||||
15 | 56 | Aden Paterson | 1:45:46,650 | 1:20.111 | NWV Groningen | Assen | |||||||||
16 | 67 | Kyrill Visser | 1:45:46,758 | 1:20.219 | WV de Kannibaal | Groningen | |||||||||
17 | 72 | Daniel Elzinga | 1:45:46,882 | 1:20.343 | WV Grutsk op Fryslân - Ho | De Wilp | |||||||||
18 | 84 | Ruben Marinus | 1:45:47,254 | 1:20.715 | |||||||||||
19 | 70 | Steven Willemsen | 1:45:47,425 | 1:20.886 | WV de Kannibaal | Groningen | |||||||||
20 | 60 | Berend Slagter | 1:45:48,149 | 1:21.610 | Cycle Sport Groningen | Peize | |||||||||
21 | 99 | Joakim Zuidema | 1:46:03,947 | 1:37.408 | WV Grutsk op Fryslân - Ho | Frieschepalen | |||||||||
22 | 27 | Björn Bakker | 1:46:18,152 | 1:51.613 | NWV Groningen | Heerenveen | |||||||||
23 | 66 | Bas Visser | 1:46:18,865 | 1:52.326 | NWV Groningen | Groningen | |||||||||
24 | 58 | Mark Prinsen | 1:42:06,067 | 1 Ronde | WV Grutsk op Fryslân - Ho | Heerenveen | |||||||||
Niet geclassificeerd () | |||||||||||||||
DNF | 36 | Maurits Buist | 1:30:37,124 | DNF | WV Grutsk op Fryslân - Ho | Leek | |||||||||
DNF | 34 | Bryan Brink | 1:28:35,219 | DNF | WSV de Peddelaars | Gasselte | |||||||||
DNF | 69 | Jitse Wiersma | 31:56.046 | DNF | WV Kapenga Home Cente | Augustinusga | |||||||||
DNF | 31 | Joren Bos | 24:07.091 | DNF | WV de Kannibaal | Kloosterburen | |||||||||
DNS | 26 | Rick Ottema | DNS | NWV Groningen | Leeuwarden | ||||||||||
DNS | 28 | Johan Betten | DNS | WV de Kannibaal | Groningen | ||||||||||
DNS | 29 | Brent Bos | DNS | WV de Kannibaal | Kloosterburen | ||||||||||
DNS | 30 | Henk Bos | DNS | WV Grutsk op Fryslân - Ho | DRACHTEN | ||||||||||
DNS | 35 | David Brinkman | DNS | WSV de Peddelaars | Groningen | ||||||||||
DNS | 38 | Wouter Deems | DNS | Gaul! | Groningen | ||||||||||
DNS | 40 | Pieter Dijkstra | DNS | WV Cycling Sneek | Hallum | ||||||||||
DNS | 42 | Douwe Doorduin | DNS | WV de Kannibaal | Groningen | ||||||||||
DNS | 43 | Gudo Hartog | DNS | WV de Kannibaal | Groningen | ||||||||||
DNS | 46 | Michiel Kok | DNS | WV Grutsk op Fryslân - Ho | Heerenveen | ||||||||||
DNS | 48 | Ronald Kruijer | DNS | WV de Kannibaal | Donkerbroek | ||||||||||
DNS | 49 | Danny Kuiper | DNS | Gaul! | Aduard | ||||||||||
Overwinnings Marge | Gem. Snelheid | Beste Rondetijd | Beste Snelheid | Beste Ronde door | |||||||||||
1.852 | 42,282 | 2:04.437 | 46,288 | 58 - Mark Prinsen | |||||||||||
Za. .De Wilp Ama, Bel, Eli, Prof Mannen Zaterdag 1 juli 2023 Wedstrijd gestart om 19:55:25 |
. 1,600 Km 1-7-2023 19:45 |
||||||||||||||
Pos | Nr. Naam | Tot. Tijd | Verschil Vereniging | Woonplaats | |||||||||||
DNS | 53 | Luuk Loohuis | DNS | NWV Groningen | Groningen | ||||||||||
DNS | 54 | Jacky Lotterman | DNS | WSV Emmen | Emmen | ||||||||||
DNS | 55 | Rick Nobel | DNS | WV de Kannibaal | Foudgum | ||||||||||
DNS | 59 | Stijn Reilman | DNS | BEAT Cycling Club | Heerenveen | ||||||||||
DNS | 61 | Remo Slotegraaf | DNS | WV de Kannibaal | Heerenveen | ||||||||||
DNS | 63 | Aldert van der Veen | DNS | West Frisia | Wijnjewoude | ||||||||||
DNS | 64 | Max van der Vegt | DNS | GSWV Tandje Hoger | groningen | ||||||||||
DNS | 65 | Jesse Verhoeff | DNS | Gaul! | Groningen | ||||||||||
DNS | 73 | Tycho Parmentier | DNS | GSWV Tandje Hoger | Groningen | ||||||||||
DNS | 81 | Adne Koster | DNS | ||||||||||||
DNS | 82 | Ruben Hoekstra | DNS | ||||||||||||
DNS | 83 | Erik Hagtuig | DNS | ||||||||||||
DQ | 51 | Wessel Lange | 1:41:35,616 | DQ | NWV Groningen | Feerwerd | |||||||||
Overwinnings Marge | Gem. Snelheid | Beste Rondetijd | Beste Snelheid | Beste Ronde door | |||||||||||
1.852 | 42,282 | 2:04.437 | 46,288 | 58 - Mark Prinsen |
|
. 1,600 Km 1-7-2023 16:30 |
Sorteer op Ronden | |||||||||||||||||||||||||||
Pos | Nr. Naam | Tot. Tijd | Verschil Vereniging | Woonplaats | |||||||||||||||||||||||||
1 | 12 | Albert Schurer | 1:15:28,518 | WV de Kannibaal | Marum | ||||||||||||||||||||||||
2 | 16 | Thomas Vos | 1:15:28,732 | 0.214 | Godlinze | ||||||||||||||||||||||||
3 | 14 | Arjen Veenstra | 1:15:28,883 | 0.365 | WV Kapenga Home Cente | Beetsterzwaag | |||||||||||||||||||||||
4 | 10 | Henry van der Ploeg | 1:15:30,363 | 1.845 | W.V. Omega | Appingedam | |||||||||||||||||||||||
5 | 9 | Daan Koning | 1:15:30,987 | 2.469 | W.V. Omega | Ruinen | |||||||||||||||||||||||
6 | 1 | Matteo Bazuin | 1:15:32,913 | 4.395 | W.V. Meteoor Assen-Rode | Gieten | |||||||||||||||||||||||
7 | 8 | Menno Kloosterman | 1:15:33,000 | 4.482 | Cycle Sport Groningen | Groningen | |||||||||||||||||||||||
8 | 11 | Arjen Reinsma | 1:15:35,484 | 6.966 | WV de Kannibaal | Roden | |||||||||||||||||||||||
9 | 2 | Jan Willem Bolderdijk | 1:15:28,592 | 1 Ronde | Cycle Sport Groningen | Groningen | |||||||||||||||||||||||
Niet geclassificeerd () | |||||||||||||||||||||||||||||
DNF | 5 | Klaas Graansma | 53:53.197 | DNF | WV Kapenga Home Cente | Ureterp | |||||||||||||||||||||||
DNF | 15 | Jacob van der Zijl | 21:41.940 | DNF | Makkinga | ||||||||||||||||||||||||
DNF | 4 | Wilfred Drenthen | 22:32.558 | DNF | W.V. Omega | Veenoord | |||||||||||||||||||||||
DNS | 7 | Dennis Kleiker | 0.000 | DNS | W.V. Meteoor Assen-Rode | Assen | |||||||||||||||||||||||
DNS | 13 | Vivian Smidt | 0.000 | DNS | W.V. Meteoor Assen-Rode | Assen | |||||||||||||||||||||||
DNS | 6 | Benji Hulzinga | 0.000 | DNS | Mountainbike vereniging | Oldeholtpade | |||||||||||||||||||||||
DNS | 3 | Arjan Douma | 0.000 | DNS | Gaul! | Groningen | |||||||||||||||||||||||
Overwinnings Marge | Gem. Snelheid | Beste Rondetijd | Beste Snelheid | Beste Ronde door | |||||||||||||||||||||||||
0.214 | 39,430 | 2:13.067 | 43,286 | 2 - Jan Willem Bolderdijk | |||||||||||||||||||||||||
Orbits 4 www.amb-it.com www.mylaps.com Geregistreerd aan: KNWU |
|||||||||||||||||||||||||||||
Geprint: 1-7-2023 21:22:43 |
Dames
Uitslag Vrouwen, etappe 4: de WIip Pos Nr. Naam Klasse onden Verschil Tot. Tijd Beste Td Nat/State Sponsor |
||||||||||||||||||
1 | 2 | Femke Beuling | Ellte | 32 | 1:18:52,719 | 2:15.665 | 96072747 | Heerenveen | ||||||||||
2 | 36 | Melissa Wijfje | El | 32 | 0.188 | 1:18:52,907 | 2:15.712 | 96026882 | Heerenveen | |||||||||
3 | 40 | Sanne Westra | Belofte | 32 | 0.617 | 1:18:53,336 | 2:19.031 | 96185211 | Drachten | |||||||||
4 | 16 | Liena de Jong | Elite | 32 | 0.653 | 1:18:53,372 | 2:16.920 | 96024591 | Ubbena | |||||||||
5 | 21 | Norah Minck | Belofte | 32 | 0.959 | 1:18:53,678 | 2:18.241 | 96158444 | Groningen | |||||||||
6 | 29 | Myrte Sandu | Amateuf | 32 | 1.052 | 1:18:53,771 | 2:18.238 | 96184774 | Heerenveen | |||||||||
7 | 31 | Fleur Smith | Belolte | 32 | 1.090 | 1:18:53,809 | 2:15.721 | 96108077 | Groningen | |||||||||
8 | 37 | Marijke Harmsma | Amateur | 32 | 1.111 | 1:18:53,830 | 2:15.619 | 96153252 | Bovensmilde | |||||||||
9 | 8 | Jip van Elst | Elite | 32 | 1.304 | 1:18:54,023 | 2:17.174 | 98942137 | Groningen | |||||||||
10 | 18 | Paulien Koster | Ellte | 32 | 1.619 | 1:18:54,338 | 2:15.291 | 96021834 | Meppel | |||||||||
11 | 9 | Vera Fledderus | Amateur | 32 | 2.051 | 1:18:54,770 | 2:18.624 | 97881042 | Groningen | |||||||||
12 | 10 | Marchien Goldhoorn | Amateur | 32 | 2.256 | 1:18:54,975 | 2:18.235 | 98942355 | Groningen | |||||||||
13 | 45 | Esmée Ellermann | Junior le jaars | 32 | 2.478 | 1:18:55,197 | 2:18.026 | 96097672 | Emmen | |||||||||
14 | 1 | Tessa Bergsma | Elite | 32 | 2.980 | 1:18:55,699 | 2:19.617 | 96112705 | Groningen | |||||||||
15 | 48 | Nienke Smit | Elite | 32 | 3.355 | 1:18:56,074 | 2:15.714 | 96041459 | Zuidwolde Dr | |||||||||
16 | 14 | Evelyn Jeeninga | Amateur | 32 | 4.485 | 1:18:57,204 | 2:20.155 | 98949070 | Tijnje | |||||||||
17 | 50 | Sanne Westerveld | Arn.lteur | 32 | 4.572 | 1:18:57,291 | 2: 19.451 | 96091488 | Groningen | |||||||||
18 | 30 | Yvet Schoonewille | Belofte | 32 | 40.356 | 1:19:33,075 | 2:20.181 | 96045524 | Klazienaveen | |||||||||
19 | 26 | Marthe Roose | Ellte | 25 | 7 Ronden | 1:06:48,251 | 2:18.483 | 96154413 | Enumatil | |||||||||
20 | 11 | Minou Hegge | Amateur | 25 | 7 Ronden | 1:06:50,321 | 2:22.893 | 98941615 | Kloosterburen | |||||||||
21 | 49 | Hanna Borghuis | 24 | 8 Ronden | 1:04:22,238 | 2:25.034 | ||||||||||||
22 | 23 | Nina Oolders | Junior le jaars | 23 | 9 Ronden | 1:04:22,526 | 2:25.503 | 96097840 | Scheemda | |||||||||
23 | 19 | Laura Krans | 23 | 9 Ronden | 1:04:45,098 | 2:27.210 | ||||||||||||
24 | 12 | Isa Helmers | Junior le jaars | 23 | 9 Ronden | 1:06:52,237 | 2:27.963 | 98940955 | Wildervank | |||||||||
Niet geclassificeerd () | ||||||||||||||||||
DNF | 5 | Paulette Brandsma | Amateur | 20 | DNF | 55:03.344 | 2:26.056 | 98948956 | Hommerts | |||||||||
DNF | 34 | Danielle Venema | Belolte | 15 | DNF | 47:08.306 | 2:49.119 | 96180000 | Uithuizen | |||||||||
DNS | 13 | Floor Hoevers | Amateur | DNS | 98942246 | Groningen | ||||||||||||
Overwinnings Marge | Gem. Snelheid | Beste Rondetijd | Beste Snelheid | Beste Ronde door | ||||||||||||||
0.188 | 2:15.291 | 18 - Paulien Koster |
Heren
|
|||||||||||||||||||||||
Pos | Nr | Naam | Woonplaats | Club/Team Tijd Achter | |||||||||||||||||||
1 | 125 | Michiel Kok | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling T 1:48:31 | |||||||||||||||||||
2 | 132 | Sjors Dekker | Tynaarlo | NWV Groningen 1:48:31 | |||||||||||||||||||
3 | 26 | Sten Hoek | Oosterstreek | WSV de Peddelaars 1:48:55 0:24 | |||||||||||||||||||
4 | 59 | Harry Sweering | Sneek | NWV Groningen 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
5 | 50 | Mark Prinsen | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling T 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
6 | 40 | Gerrie van Lingen | Twijzelerheide | JEGG - DJR Academy (WV de Jonge Ren 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
7 | 30 | Eskil Huiting | Rolde | Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
8 | 4 | Björn Bakker | Heerenveen | NWV Groningen 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
9 | 1 | Rick Ottema | Leeuwarden | NWV Groningen 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
10 | 81 | Joakim Zuidema | Drachten | WV Cycling Sneek 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
11 | 67 | Sten Verzijl | Berkel en Rodenrijs | Willebrord Wil Vooruit 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
12 | 31 | Jorjan Jorritsma | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling T 1:48:57 0:26 |
|||||||||||||||||||
13 | 11 | David Brinkman | Groningen | WSV de Peddelaars 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
14 | 106 | Luuk Loohuis | Groningen | WV de Kannibaal 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
15 | 52 | Lars Punter | Eelde | NWV Groningen 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
16 | 14 | Jeffrey Cordes | Nieuw Roden | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling T 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
17 | 111 | Klaas Poortinga | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling T 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
18 | 95 | Gerard Haasjes | Staphorst | Wielervereniging Noord-Westhoek 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
19 | 19 | Daniel Elzinga | Opende | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling T 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
20 | 72 | Tristan Vos | Groningen | WV de Kannibaal 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
21 | 8 | Henk Bos | Drachten | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling T 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
22 | 126 | Bram Koeweiden | Beek-Ubbergen | NSWV Mercurius 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
23 | 73 | Rideon de Vries | Gieterveen | NWV Groningen 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
24 | 80 | Jitse Wiersma | Augustinusga | WV Kapenga Home Center 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
25 | 134 | Chiel Smit | Zuidwolde Dr | NWV Groningen 1:48:57 0:26 | |||||||||||||||||||
26 | 6 | Johan Betten | Groningen | WV de Kannibaal 1:49:06 0:35 | |||||||||||||||||||
27 | 128 | Hideyuki TAKAGI | Assen | NWV Groningen 1:49:12 0:41 | |||||||||||||||||||
28 | 23 | Gudo Hartog | Groningen | WV de Kannibaal 5 Ronden | |||||||||||||||||||
29 | 79 | Stefan bij de Weg | Bolsward | WV Cycling Sneek 8 Ronden | |||||||||||||||||||
30 | 76 | Timon van der Wal | Ede | RETO 9 Ronden | |||||||||||||||||||
31 | 22 | Erik Hagting | Groningen | Gaul! 11 Ronden | |||||||||||||||||||
32 | 62 | Maiko Timmer | Drachten | West Frisia 11 Ronden | |||||||||||||||||||
33 | 37 | Kevin Kuiper | Nieuwolda | LWV de Friesche Leeuw 11 Ronden | |||||||||||||||||||
34 | 2 | Bonne Aans | Drachten | WV Cycling Sneek 18 Ronden | |||||||||||||||||||
35 | 16 | Pieter Dijkstra | Hallum | WV Cycling Sneek 18 Ronden | |||||||||||||||||||
36 | 29 | Mart van Hoorn | Doetinchem | Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam 18 Ronden | |||||||||||||||||||
37 | 18 | Mike Dogterom | Zeijen | NWV Groningen 18 Ronden | |||||||||||||||||||
38 | 10 | Jitse Breeuwsma | Meerstad | NWV Groningen 18 Ronden | |||||||||||||||||||
39 | 45 | Rick Mensink | Zwolle | NWV Groningen 18 Ronden | |||||||||||||||||||
40 | 48 | Jochem Nijenkamp | Wapse | WSV de Peddelaars 18 Ronden | |||||||||||||||||||
41 | 17 | Arjen Dillema | Doezum | WV Kapenga Home Center 21 Ronden | |||||||||||||||||||
42 | 141 | Evert-Jan Veldkamp | Roden | WV de Kannibaal 23 Ronden | |||||||||||||||||||
43 | 49 | Gaatze Postma | Kollumersweach | WV Cycling Sneek 26 Ronden | |||||||||||||||||||
44 | 12 | Maurits Buist | Leek | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 27 Ronden | |||||||||||||||||||
45 | 5 | Kimo Berenschot | Groningen | WV de Kannibaal 30 Ronden | |||||||||||||||||||
46 | 58 | Rick Suurd | Leek | WV Kapenga Home Center 31 Ronden | |||||||||||||||||||
47 | 34 | Thiadrik Kramer | Groningen | GSWV Tandje Hoger 32 Ronden | |||||||||||||||||||
Pos | Nr | Naam | Woonplaats | Club/Team | Tijd | Achter | |||||||||||||||||
48 | 54 | Kees Sanders | Groningen | NWV Groningen | 39 | Ronden | |||||||||||||||||
49 | 124 | Joël Zuidema | Drachten | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 44 | Ronden | |||||||||||||||||
50 | 138 | Joël Zuidema | Drachten | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 44 | Ronden | |||||||||||||||||
51 | 101 | Evert Koning | Leek | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 44 | Ronden | |||||||||||||||||
52 | 90 | Patrick van der Duin | Alteveer Dr. (Noordenveld) | NWV Groningen | 47 | Ronden | |||||||||||||||||
53 | 39 | Wessel Lange | Feerwerd | NWV Groningen | 49 | Ronden |
Catch Sprint Klassement - Mannen, etappe 4 : de Wilp | |||||||||||
Catch Sprint 1 | |||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||||
1 | 1 | Rick Ottema | NWV Groningen | 10 | |||||||
2 | 62 | Maiko Timmer | West Frisia | 6 | |||||||
3 | 106 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 5 | |||||||
4 | 4 | Björn Bakker | NWV Groningen | 3 | |||||||
5 | 30 | Eskil Huiting | Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam | 2 | |||||||
6 | 67 | Sten Verzijl | Willebrord Wil Vooruit | 1 | |||||||
Catch Sprint 2 | |||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||||
1 | 106 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 10 | |||||||
2 | 1 | Rick Ottema | NWV Groningen | 6 | |||||||
3 | 134 | Chiel Smit | NWV Groningen | 5 | |||||||
4 | 4 | Björn Bakker | NWV Groningen | 3 | |||||||
5 | 67 | Sten Verzijl | Willebrord Wil Vooruit | 2 | |||||||
6 | 14 | Jeffrey Cordes | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 1 | |||||||
Catch Sprint 3 | |||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||||
1 | 8 | Henk Bos | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 10 | |||||||
2 | 4 | Björn Bakker | NWV Groningen | 6 | |||||||
3 | 106 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 5 | |||||||
4 | 67 | Sten Verzijl | Willebrord Wil Vooruit | 3 | |||||||
5 | 134 | Chiel Smit | NWV Groningen | 2 | |||||||
6 | 50 | Mark Prinsen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 1 | |||||||
Catch Sprint 4 | |||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||||
1 | 125 | Michiel Kok | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 10 | |||||||
2 | 4 | Björn Bakker | NWV Groningen | 6 | |||||||
3 | 1 | Rick Ottema | NWV Groningen | 5 | |||||||
4 | 52 | Lars Punter | NWV Groningen | 3 | |||||||
5 | 8 | Henk Bos | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 2 | |||||||
6 | 106 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 1 |
Dames
|
|||||||||||||||||
|
Algemeen Klassement Vrouwen, etappe 2 : Peize | ||||||||
Pos | Nr | Naam | 1 | 2 | Totaal | |||
1 | 7 | Marit Cent | 130 | 150 | 280 | |||
2 | 2 | Femke Beuling | 140 | 130 | 270 | |||
3 | 8 | Jip van Elst | 150 | 90 | 240 | |||
4 | 16 | Liena de Jong | 120 | 105 | 225 | |||
5 | 31 | Fleur Smith | 105 | 85 | 190 | |||
6 | 37 | Marijke Harmsma | 85 | 65 | 150 | |||
7 | 22 | Kirsten Nieboer | 90 | 55 | 145 | |||
8 | 42 | Iris Schultinga | 140 | 140 | ||||
9 | 38 | Lisanne Roelofs | 70 | 60 | 130 | |||
10 | 21 | Norah Minck | 95 | 30 | 125 | |||
11 | 9 | Vera Fledderus | 40 | 80 | 120 | |||
12 | 36 | Melissa Wijfje | 120 | 120 | ||||
13 | 24 | Elke Oude Weernink | 80 | 35 | 115 | |||
14 | 35 | Maaike de Vries | 110 | 110 | ||||
15 | 43 | Floor Weerink | 110 | 110 | ||||
16 | 3 | Lisa Bouwers | 75 | 32 | 107 | |||
17 | 1 | Tessa Bergsma | 55 | 50 | 105 | |||
18 | 30 | Yvet Schoonewille | 33 | 70 | 103 | |||
19 | 29 | Myrte Sandu | 100 | 100 | ||||
20 | 39 | Anniek Mos | 100 | 100 | ||||
21 | 32 | Petra Sweertman | 65 | 33 | 98 | |||
22 | 18 | Paulien Koster | 95 | 95 | ||||
23 | 26 | Marthe Roose | 60 | 29 | 89 | |||
24 | 14 | Evelyn Jeeninga | 50 | 31 | 81 | |||
25 | 41 | Haike Verbree | 75 | 75 | ||||
26 | 11 | Minou Hegge | 34 | 28 | 62 | |||
27 | 23 | Nina Oolders | 35 | 27 | 62 | |||
28 | 12 | Isa Helmers | 32 | 26 | 58 | |||
29 | 5 | Paulette Brandsma | 45 | 45 | ||||
30 | 45 | Esmée Ellermann | 45 | 45 | ||||
31 | 10 | Marchien Goldhoorn | 40 | 40 | ||||
32 | 44 | Lisa de Jong | 34 | 34 | ||||
33 | 4 | Laurel ter Braak | 31 | 31 | ||||
34 | 27 | Emma Russchen | 30 | 30 | ||||
35 | 34 | Danielle Venema | 29 | 29 |
Heren
|
|||||||||||||||||||||||
Gele Trui - Algemeen Klassement 1 Rick Ottema NWV Groningen |
|||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
|
Algemeen Klassement Mannen, etappe 2 : Peize | |||||||||||
Pos | Nr | Naam | 1 | 2 | Totaal | ||||||
1 | 1 | Rick Ottema | 240 | 125 | 365 | ||||||
2 | 4 | Björn Bakker | 195 | 115 | 310 | ||||||
3 | 65 | Aldert van der Veen | J | 196 | 85 | 281 | |||||
4 | 68 | Guillaume Visser | J | 126 | 102 | 228 | |||||
5 | 50 | Mark Prinsen | 215 | 215 | |||||||
6 | 132 | Sjors Dekker | 204 | 204 | |||||||
7 | 14 | Jeffrey Cordes | J | 101 | 95 | 196 | |||||
8 | 59 | Harry Sweering | 196 | 196 | |||||||
9 | 60 | Delano Swenne | J | 103 | 90 | 193 | |||||
10 | 134 | Chiel Smit | 179 | 179 | |||||||
11 | 106 | Luuk Loohuis | 96 | 62 | 158 | ||||||
12 | 30 | Eskil Huiting | J | 74 | 82 | 156 | |||||
13 | 67 | Sten Verzijl | J | 75 | 70 | 145 | |||||
14 | 118 | Karsten Veen | J | 65 | 75 | 140 | |||||
15 | 81 | Joakim Zuidema | A | 90 | 45 | 135 | |||||
16 | 17 | Arjen Dillema | J | 64 | 62 | 126 | |||||
17 | 95 | Gerard Haasjes | A | 80 | 35 | 115 | |||||
18 | 10 | Jitse Breeuwsma | J | 110 | 110 | ||||||
19 | 111 | Klaas Poortinga | J | 105 | 105 | ||||||
20 | 26 | Sten Hoek | J | 45 | 50 | 95 | |||||
21 | 11 | David Brinkman | 31 | 40 | 71 | ||||||
22 | 19 | Daniel Elzinga | A | 35 | 33 | 68 | |||||
23 | 117 | Axel van der Tuuk | 67 | 67 | |||||||
24 | 52 | Lars Punter | J | 65 | 65 | ||||||
25 | 72 | Tristan Vos | J | 29 | 29 | 58 | |||||
26 | 28 | Sjoerd Hollander | J | 50 | 50 | ||||||
27 | 31 | Jorjan Jorritsma | 40 | 40 | |||||||
28 | 70 | Jaap Voogel | J | 35 | 35 | ||||||
29 | 23 | Gudo Hartog | 34 | 34 | |||||||
30 | 8 | Henk Bos | 33 | 33 | |||||||
31 | 39 | Wessel Lange | 33 | 33 | |||||||
32 | 62 | Maiko Timmer | J | 33 | 33 | ||||||
33 | 73 | Rideon de Vries | 33 | 33 | |||||||
34 | 71 | Quinten Vos | A | 32 | 32 | ||||||
35 | 6 | Johan Betten | 31 | 31 | |||||||
36 | 29 | Mart van Hoorn | J | 30 | 30 | ||||||
37 | 22 | Erik Hagting | A | 28 | 28 | ||||||
38 | 57 | Xander van Straten | J | 28 | 28 | ||||||
39 | 58 | Rick Suurd | J | 27 | 27 | ||||||
40 | 127 | Berend Slagter | 27 | 27 | |||||||
41 | 48 | Jochem Nijenkamp | J | 26 | 26 | ||||||
42 | 40 | Gerrie van Lingen | 25 | 25 |
Catch Sprint Klassement na etappe 2 : Peize | |||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||||
1 | 1 | Rick Ottema | NWV Groningen | 55 | |||||||
2 | 4 | Björn Bakker | NWV Groningen | 25 | |||||||
3 | 106 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 18 | |||||||
4 | 59 | Harry Sweering | NWV Groningen | 16 | |||||||
5 | 50 | Mark Prinsen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 15 | |||||||
6 | 132 | Sjors Dekker | NWV Groningen | 14 | |||||||
7 | 117 | Axel van der Tuuk | NWV Groningen | 12 | |||||||
8 | 134 | Chiel Smit | NWV Groningen | 9 | |||||||
9 | 60 | Delano Swenne | RC Jan van Arckel | 8 | |||||||
10 | 68 | Guillaume Visser | West Frisia | 8 | |||||||
11 | 8 | Henk Bos | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 7 | |||||||
12 | 17 | Arjen Dillema | WV Kapenga Home Center | 6 | |||||||
13 | 30 | Eskil Huiting | Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam | 6 | |||||||
14 | 65 | Aldert van der Veen | West Frisia | 6 | |||||||
15 | 33 | Adne Koster | WV de Kannibaal | 5 | |||||||
16 | 39 | Wessel Lange | NWV Groningen | 3 | |||||||
17 | 14 | Jeffrey Cordes | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 1 | |||||||
18 | 70 | Jaap Voogel | NWV Groningen | 1 | |||||||
19 | 73 | Rideon de Vries | NWV Groningen | 1 |
Leidersprijs Klassement | |||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||||
1 | 1 | Rick Ottema | NWV Groningen | 26 | |||||||
2 | 132 | Sjors Dekker | NWV Groningen | 18 | |||||||
3 | 68 | Guillaume Visser | West Frisia | 15 | |||||||
4 | 134 | Chiel Smit | NWV Groningen | 13 | |||||||
5 | 50 | Mark Prinsen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 11 | |||||||
6 | 59 | Harry Sweering | NWV Groningen | 11 | |||||||
7 | 4 | Björn Bakker | NWV Groningen | 7 | |||||||
8 | 65 | Aldert van der Veen | West Frisia | 7 | |||||||
9 | 60 | Delano Swenne | RC Jan van Arckel | 7 | |||||||
10 | 125 | Michiel Kok | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 3 | |||||||
11 | 14 | Jeffrey Cordes | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 3 | |||||||
12 | 118 | Karsten Veen | NWV Groningen | 3 | |||||||
13 | 117 | Axel van der Tuuk | NWV Groningen | 2 | |||||||
14 | 52 | Lars Punter | NWV Groningen | 2 | |||||||
15 | 66 | Max van der Vegt | GSWV Tandje Hoger | 1 | |||||||
16 | 106 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 1 | |||||||
17 | 17 | Arjen Dillema | WV Kapenga Home Center | 1 | |||||||
18 | 62 | Maiko Timmer | West Frisia | 1 |
Ronde van Leek
Vrijdag 1 juli
“Een avondje uit voor de inwoners van Leek en omgeving”
Op vrijdag 1 juli is de Ronde van Leek. Met een wielerronde, hardloopwedstrijd, braderie en livemuziek is het een avondje uit voor de inwoners van Leek en het gehele Westerkwartier.
Wielerronde
De wielerronde van Leek is voor het eerst in 2019 georganiseerd in samenwerking stichting WielerMeerdaagse Noordenveld/Westerkwartier. COVID-19 heeft voor een afwezigheid van twee jaar gezorgd. Er staan twee wedstrijden op het programma Om 18.00 start de vrouwenwedstrijd over 50 km. Om 19.45 starten de regionale wielertoppers voor hun wedstrijd over 80 km.
Hardloopevenement
De 4Mijl van Leek vindt voor het eerst plaats. Deze vindt plaats op hetzelfde parcours als de wielerronde. Het programma bestaat uit een G-loop voor mensen met een beperking. Ook framerunners kunnen deelnemen. Er is een scholierenloop voor kinderen van groep 1 t/m 4 en groep 5 t/m 8. Alle scholen en BSO in Leek en Tolbert zullen worden benaderd. We sluiten het loopprogramma af met een 4Mijl van Leek. Maximaal 300 deelnemers kunnen aan dit unieke evenement meedoen.
Programma vrijdag 1 juli
• 15.00-15.30 G-Loop
• 15.45-16.15 Scholierenloop
• 16.30-17.25 4Mijl wedstrijdloop
• 18.00-18.30 Wielerkoers vrouwen elite/beloften
• 19.45-21.45 Wielerkoers mannen elite/beloften
Braderie
Op de Bosweg vindt in de middag en avond een braderie plaats. Daarnaast zorgt de toevoeging van de braderie ervoor dat het naast de sportwedstrijden een aantrekkelijk evenement wordt om met het gehele gezin te bezoeken.
Live Muziek
Samen met de ondernemers is er livemuziek in het centrum. Ook is er een rondtrekkend dweilorkest.
Uitslag Dames
Uitslag Vrouwen, etappe 2 : Peize | ||||||||
Pos | Nr | Naam | Woonplaats | Club/Team | Tijd | Achter | ||
1 | 7 | Marit Cent | Goor | WV Schijndel | 1:15:59 | |||
2 | 42 | Iris Schultinga | Zuidlaren | NWV Groningen | 1:16:01 | 0:02 | ||
3 | 2 | Femke Beuling | Heerenveen | WV de Kannibaal | 1:16:52 | 0:53 | ||
4 | 36 | Melissa Wijfje | Heerenveen | Talent Cycling | 1:17:03 | 1:04 | ||
5 | 43 | Floor Weerink | Groningen | WV de Kannibaal | 1:17:03 | 1:04 | ||
6 | 16 | Liena de Jong | Ubbena | W.V. Meteoor Assen-Roden | 1:17:03 | 1:04 | ||
7 | 39 | Anniek Mos | Ruinen | WSV de Peddelaars | 1:17:03 | 1:04 | ||
8 | 18 | Paulien Koster | Meppel | RC Jan van Arckel | 1:17:03 | 1:04 | ||
9 | 8 | Jip van Elst | Groningen | WV de Kannibaal | 1:17:03 | 1:04 | ||
10 | 31 | Fleur Smith | Groningen | NWV Groningen | 1:17:03 | 1:04 | ||
11 | 9 | Vera Fledderus | Groningen | GSWV Tandje Hoger | 1:17:03 | 1:04 | ||
12 | 41 | Haike Verbree | Groningen | WV de Kannibaal | 1:17:03 | 1:04 | ||
13 | 30 | Yvet Schoonewille | Klazienaveen | NWV Groningen | 1:17:03 | 1:04 | ||
14 | 37 | Marijke Harmsma | Bovensmilde | W.V. Meteoor Assen-Roden | 1:17:08 | 1:09 | ||
15 | 38 | Lisanne Roelofs | Groningen | WV de Kannibaal | 1:17:08 | 1:09 | ||
16 | 22 | Kirsten Nieboer | Assen | W.V. Meteoor Assen-Roden | 1:17:08 | 1:09 | ||
17 | 1 | Tessa Bergsma | Groningen | NWV Groningen | 1:17:08 | 1:09 | ||
18 | 45 | Esmée Ellermann | Emmen | Talent Cycling | 1:17:08 | 1:09 | ||
19 | 10 | Marchien Goldhoorn | Groningen | GSWV Tandje Hoger | 1:17:08 | 1:09 | ||
20 | 24 | Elke Oude Weernink | Groningen | WV de Kannibaal | 1:17:13 | 1:14 | ||
21 | 44 | Lisa de Jong | 1:17:43 | 1:44 | ||||
22 | 32 | Petra Sweertman | Gasselternijveen | MTB Assen | 8 | Ronden | ||
23 | 3 | Lisa Bouwers | Grolloo | NWV Groningen | 8 | Ronden | ||
24 | 14 | Evelyn Jeeninga | Tijnje | NWV Groningen | 8 | Ronden | ||
25 | 21 | Norah Minck | Groningen | Talent Cycling | 9 | Ronden | ||
26 | 26 | Marthe Roose | Enumatil | WV de Kannibaal | 9 | Ronden | ||
27 | 11 | Minou Hegge | Kloosterburen | WV de Kannibaal | 9 | Ronden | ||
28 | 23 | Nina Oolders | Scheemda | Restore Cycling | 10 | Ronden | ||
29 | 12 | Isa Helmers | Wildervank | Stormvogels Veendam | 13 | Ronden | ||
5 | Paulette Brandsma | Hommerts | WV de Kannibaal | DNF | ||||
13 | Floor Hoevers | Groningen | GSWV Tandje Hoger | DNF | ||||
17 | Lara Klunder | Groningen | GSWV Tandje Hoger | DNF | ||||
29 | Myrte Sandu | Heerenveen | NWV Groningen | DNF | ||||
34 | Danielle Venema | Uithuizen | NWV Groningen | DNF | ||||
40 | Sanne Westra | Drachten | NWV Groningen | DNF | ||||
Uitslag Heren
|
|||||||||||||||||||||||
Pos 1 |
Nr 50 |
Naam Mark Prinsen |
Woonplaats Heerenveen |
Club/Team Tijd WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling T 1:49:01 |
Achter | ||||||||||||||||||
2 | 132 | Sjors Dekker | Tynaarlo | NWV Groningen 1:49:09 | 0:08 | ||||||||||||||||||
3 | 59 | Harry Sweering | Sneek | NWV Groningen 1:49:09 | 0:08 | ||||||||||||||||||
4 | 134 | Chiel Smit | Zuidwolde Dr | NWV Groningen 1:49:30 | 0:29 | ||||||||||||||||||
5 | 1 | Rick Ottema | Leeuwarden | NWV Groningen | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
6 | 4 | Björn Bakker | Heerenveen | NWV Groningen | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
7 | 68 | Guillaume Visser | Heerenveen | West Frisia | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
8 | 14 | Jeffrey Cordes | Nieuw Roden | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
9 | 60 | Delano Swenne | Heukelum | RC Jan van Arckel | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
10 | 65 | Aldert van der Veen | Wijnjewoude | West Frisia | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
11 | 30 | Eskil Huiting | Rolde | Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
12 | 118 | Karsten Veen | Westerlee | NWV Groningen | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
13 | 67 | Sten Verzijl | Berkel en Rodenrijs | Willebrord Wil Vooruit | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
14 | 52 | Lars Punter | Eelde | NWV Groningen | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
15 | 17 | Arjen Dillema | Doezum | WV Kapenga Home Center | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
16 | 106 | Luuk Loohuis | Groningen | WV de Kannibaal | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
17 | 26 | Sten Hoek | Oosterstreek | WSV de Peddelaars | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
18 | 81 | Joakim Zuidema | Drachten | WV Cycling Sneek | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
19 | 11 | David Brinkman | Groningen | WSV de Peddelaars | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
20 | 95 | Gerard Haasjes | Staphorst | Wielervereniging Noord-Westhoek | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
21 | 23 | Gudo Hartog | Groningen | WV de Kannibaal | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
22 | 19 | Daniel Elzinga | Opende | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
23 | 73 | Rideon de Vries | Gieterveen | NWV Groningen | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
24 | 6 | Johan Betten | Groningen | WV de Kannibaal | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
25 | 39 | Wessel Lange | Feerwerd | NWV Groningen | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
26 | 72 | Tristan Vos | Groningen | WV de Kannibaal | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
27 | 57 | Xander van Straten | Wolvega | NWV Groningen | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
28 | 127 | Berend Slagter | Peize | Cycle Sport Groningen | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
29 | 8 | Henk Bos | Drachten | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
30 | 133 | Steven Willemsen | Groningen | WV de Kannibaal | 4 Ronden | ||||||||||||||||||
31 | 76 | Timon van der Wal | Ede | RETO | 5 Ronden | ||||||||||||||||||
32 | 40 | Gerrie van Lingen | Twijzelerheide | JEGG - DJR Academy (WV de Jonge Renner) | 7 Ronden | ||||||||||||||||||
10 | Jitse Breeuwsma | Meerstad | NWV Groningen | DNF | |||||||||||||||||||
12 | Maurits Buist | Leek | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | DNF | |||||||||||||||||||
16 | Pieter Dijkstra | Hallum | WV Cycling Sneek | DNF | |||||||||||||||||||
22 | Erik Hagting | Groningen | Gaul! | DNF | |||||||||||||||||||
29 | Mart van Hoorn | Doetinchem | Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam | DNF | |||||||||||||||||||
31 | Jorjan Jorritsma | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | DNF | |||||||||||||||||||
33 | Adne Koster | Roden | WV de Kannibaal | DNF | |||||||||||||||||||
34 | Thiadrik Kramer | Groningen | GSWV Tandje Hoger | DNF | |||||||||||||||||||
37 | Kevin Kuiper | Nieuwolda | LWV de Friesche Leeuw | DNF | |||||||||||||||||||
45 | Rick Mensink | Zwolle | NWV Groningen | DNF | |||||||||||||||||||
48 | Jochem Nijenkamp | Wapse | WSV de Peddelaars | DNF | |||||||||||||||||||
49 | Gaatze Postma | Kollumersweach | WV Cycling Sneek | DNF | |||||||||||||||||||
54 | Kees Sanders | Groningen | NWV Groningen | DNF | |||||||||||||||||||
58 | Rick Suurd | Leek | WV Kapenga Home Center | DNF | |||||||||||||||||||
62 | Maiko Timmer | Drachten | West Frisia | DNF | |||||||||||||||||||
66 | Max van der Vegt | Groningen | GSWV Tandje Hoger | DNF | |||||||||||||||||||
70 | Jaap Voogel | Kloosterburen | NWV Groningen | DNF | |||||||||||||||||||
71 | Quinten Vos | Emmen | WSV Emmen | DNF | |||||||||||||||||||
80 | Jitse Wiersma | Augustinusga | WV Kapenga Home Center | DNF | |||||||||||||||||||
101 | Evert Koning | Leek | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | DNF | |||||||||||||||||||
114 | Jens Schepers | Groningen | WV de Kannibaal | DNF | |||||||||||||||||||
125 | Michiel Kok | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | DNF | |||||||||||||||||||
126 | Bram Koeweiden | Beek-Ubbergen | NSWV Mercurius | DNF | |||||||||||||||||||
128 | Hideyuki TAKAGI | Assen | NWV Groningen | DNF | |||||||||||||||||||
Pos | Nr | Naam | Woonplaats | Club/Team | Tijd | Achter | |||||||||||||||||
129 | Niels Hoogeveen | Hoogeveen | WSV de Peddelaars | DNF | |||||||||||||||||||
130 | Pieter Terpstra | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | DNF | |||||||||||||||||||
135 | Jimmy Meijer | Assen | De Noordelijke ATB-club | DNF | |||||||||||||||||||
136 | Ryan Schilt | Arnhem | ASC Olympia | DNF |
Catch Sprint Klassement - Mannen, etappe 2 : Peize | |||||||||||
Catch Sprint 1 | |||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||||
1 | 1 | Rick Ottema | NWV Groningen | 10 | |||||||
2 | 8 | Henk Bos | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 6 | |||||||
3 | 106 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 5 | |||||||
4 | 33 | Adne Koster | WV de Kannibaal | 3 | |||||||
5 | 30 | Eskil Huiting | Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam | 2 | |||||||
6 | 68 | Guillaume Visser | West Frisia | 1 | |||||||
Catch Sprint 2 | |||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||||
1 | 4 | Björn Bakker | NWV Groningen | 10 | |||||||
2 | 132 | Sjors Dekker | NWV Groningen | 6 | |||||||
3 | 1 | Rick Ottema | NWV Groningen | 5 | |||||||
4 | 39 | Wessel Lange | NWV Groningen | 3 | |||||||
5 | 33 | Adne Koster | WV de Kannibaal | 2 | |||||||
6 | 68 | Guillaume Visser | West Frisia | 1 | |||||||
Catch Sprint 3 | |||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||||
1 | 59 | Harry Sweering | NWV Groningen | 10 | |||||||
2 | 134 | Chiel Smit | NWV Groningen | 6 | |||||||
3 | 50 | Mark Prinsen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 5 | |||||||
4 | 132 | Sjors Dekker | NWV Groningen | 3 | |||||||
5 | 17 | Arjen Dillema | WV Kapenga Home Center | 2 | |||||||
6 | 73 | Rideon de Vries | NWV Groningen | 1 | |||||||
Catch Sprint 4 | |||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||||
1 | 50 | Mark Prinsen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 10 | |||||||
2 | 59 | Harry Sweering | NWV Groningen | 6 | |||||||
3 | 132 | Sjors Dekker | NWV Groningen | 5 | |||||||
4 | 134 | Chiel Smit | NWV Groningen | 3 | |||||||
5 | 106 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 2 | |||||||
6 | 8 | Henk Bos | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 1 |
Leidersprijs | |||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||||
1 | 132 | Sjors Dekker | NWV Groningen | 18 | |||||||
2 | 134 | Chiel Smit | NWV Groningen | 13 | |||||||
3 | 50 | Mark Prinsen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 11 | |||||||
4 | 59 | Harry Sweering | NWV Groningen | 11 | |||||||
5 | 1 | Rick Ottema | NWV Groningen | 6 | |||||||
6 | 4 | Björn Bakker | NWV Groningen | 3 | |||||||
7 | 68 | Guillaume Visser | West Frisia | 3 | |||||||
8 | 60 | Delano Swenne | RC Jan van Arckel | 2 | |||||||
9 | 52 | Lars Punter | NWV Groningen | 2 | |||||||
10 | 118 | Karsten Veen | NWV Groningen | 1 |
Pagina 2 van 13