Algemeen Klassement Etappe 3 : Col du VAM | ||||||||||
Pos | Nr | Naam | 1 | 2 | 3 | Totaal | ||||
1 | 86 | Rick Ottema | 185 | 130 | 144 | 459 | ||||
2 | 123 | Hartthijs De Vries | 102 | 173 | 180 | 455 | ||||
3 | 67 | Stef Krul | 123 | 162 | 112 | 397 | ||||
4 | 106 | Karsten Veen | J | 97 | 85 | 111 | 293 | |||
5 | 102 | Harry Sweering | 124 | 110 | 38 | 272 | ||||
6 | 39 | Daan Gelling | J | 75 | 75 | 93 | 243 | |||
7 | 5 | Björn Bakker | 130 | 110 | 240 | |||||
8 | 82 | Lars Mulderij | J | 34 | 162 | 196 | ||||
9 | 47 | Sjors Handgraaf | 136 | 55 | 191 | |||||
10 | 121 | Jaap Voogel | J | 45 | 45 | 97 | 187 | |||
11 | 75 | Luuk Loohuis | 65 | 65 | 51 | 181 | ||||
12 | 118 | Guillaume Visser | J | 35 | 35 | 110 | 180 | |||
13 | 34 | Tijmen Eising | 154 | 25 | 179 | |||||
14 | 107 | Aldert van der Veen | J | 60 | 40 | 70 | 170 | |||
15 | 17 | Jitse Breeuwsma | J | 29 | 70 | 65 | 164 | |||
16 | 25 | Jeffrey Cordes | J | 92 | 31 | 34 | 157 | |||
17 | 30 | Martijn Dijkstra | 121 | 35 | 156 | |||||
18 | 79 | Peter Merx | 31 | 123 | 154 | |||||
19 | 125 | Olav Wallinga | 55 | 85 | 140 | |||||
20 | 133 | Tom Wijfje | 90 | 45 | 135 | |||||
21 | 93 | Lars Punter | J | 25 | 25 | 82 | 132 | |||
22 | 36 | Laurens van Embden | 130 | 130 | ||||||
23 | 129 | Tim Weerkamp | A | 50 | 50 | 25 | 125 | |||
24 | 44 | Sven de Haan | J | 92 | 26 | 118 | ||||
25 | 54 | Sten Hoek | J | 32 | 25 | 60 | 117 | |||
26 | 139 | Mathijs Steenhuis | 34 | 35 | 40 | 109 | ||||
27 | 46 | Erik Hagting | A | 55 | 25 | 26 | 106 | |||
28 | 99 | Dennis Steverink | A | 80 | 25 | 105 | ||||
29 | 49 | Chiel Schulten | J | 70 | 29 | 99 | ||||
30 | 91 | Mark Prinsen | 93 | 4 | 97 | |||||
31 | 143 | Axel van der Tuuk | J | 97 | 97 | |||||
32 | 32 | Mike Dogterom | J | 28 | 65 | 93 | ||||
33 | 69 | Wessel Lange | J | 25 | 25 | 32 | 82 | |||
34 | 38 | Joeri Fledderus | J | 25 | 25 | 30 | 80 | |||
35 | 63 | Bart Buijk | J | 75 | 75 | |||||
36 | 55 | Ruben Hoekstra | 30 | 29 | 59 | |||||
37 | 61 | Michiel Kok | J | 26 | 32 | 58 | ||||
38 | 126 | Koen Warnier | J | 33 | 25 | 58 | ||||
39 | 52 | Rogier Hilbers | A | 32 | 25 | 57 | ||||
40 | 9 | Daan Besteman | 26 | 28 | 54 | |||||
41 | 62 | Evert Koning | J | 25 | 29 | 54 | ||||
42 | 18 | David Brinkman | AJ | 25 | 27 | 52 | ||||
43 | 4 | Igor Baars | J | 25 | 25 | 50 | ||||
44 | 8 | Floris-Jan van den Berge | 25 | 25 | 50 | |||||
45 | 20 | Maurits Buist | 25 | 25 | 50 | |||||
46 | 35 | Daniel Elzinga | 25 | 25 | 50 | |||||
47 | 48 | Gudo Hartog | A | 25 | 25 | 50 | ||||
48 | 88 | Etienne van Poecke | J | 25 | 25 | 50 | ||||
49 | 45 | Gerard Haasjes | A | 40 | 40 | |||||
50 | 138 | Nick Zuidema | A | 33 | 33 | |||||
51 | 94 | Ruben van Randeraat | J | 28 | 28 | |||||
52 | 10 | Johan Betten | 27 | 27 | ||||||
53 | 13 | Henk Bos | 25 | 25 | ||||||
54 | 26 | Johan Dalstra | A | 25 | 25 | |||||
55 | 103 | Pieter Terpstra | 25 | 25 | ||||||
56 | 110 | Max van der Vegt | AJ | 25 | 25 | |||||
57 | 122 | Tristan Vos | AJ | 25 | 25 | |||||
58 | 146 | Luuk Holslag | 25 | 25 |
Catch Sprint Klassement na etappe 3 : Col du VAM | ||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | ||||||
1 | 86 | Rick Ottema | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 79 | ||||||
2 | 123 | Hartthijs De Vries | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 55 | ||||||
3 | 67 | Stef Krul | NWV Groningen | 52 | ||||||
4 | 102 | Harry Sweering | NWV Groningen | 29 | ||||||
5 | 82 | Lars Mulderij | NWV Groningen | 22 | ||||||
6 | 34 | Tijmen Eising | Volkerwessels Cycling Team | 14 | ||||||
7 | 25 | Jeffrey Cordes | WV Grutsk op Fryslân | 12 | ||||||
8 | 118 | Guillaume Visser | NWV Groningen | 10 | ||||||
9 | 91 | Mark Prinsen | WV Grutsk op Fryslân | 7 | ||||||
10 | 44 | Sven de Haan | NWV Groningen | 7 | ||||||
11 | 75 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 6 | ||||||
12 | 47 | Sjors Handgraaf | RTV de Bollenstreek | 6 | ||||||
13 | 5 | Björn Bakker | NWV Groningen | 5 | ||||||
14 | 106 | Karsten Veen | NWV Groningen | 3 | ||||||
15 | 39 | Daan Gelling | NWV Groningen | 3 | ||||||
16 | 79 | Peter Merx | NWV Groningen | 3 | ||||||
17 | 121 | Jaap Voogel | NWV Groningen | 2 | ||||||
18 | 93 | Lars Punter | NWV Groningen | 2 | ||||||
19 | 143 | Axel van der Tuuk | NWV Groningen | 2 | ||||||
20 | 55 | Ruben Hoekstra | WV Grutsk op Fryslân | 2 | ||||||
21 | 69 | Wessel Lange | NWV Groningen | 1 | ||||||
22 | 61 | Michiel Kok | WV Grutsk op Fryslân | 1 | ||||||
Pos | Nr Naam | Club/Team | Punten | |||||||
23 | 30 Martijn Dijkstra | WV de Jonge Renner | 1 |
Leidersprijs Klassement | ||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | ||||||
1 | 123 | Hartthijs De Vries | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 36 | ||||||
2 | 86 | Rick Ottema | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 16 | ||||||
3 | 34 | Tijmen Eising | Volkerwessels Cycling Team | 14 | ||||||
4 | 102 | Harry Sweering | NWV Groningen | 12 | ||||||
5 | 106 | Karsten Veen | NWV Groningen | 7 | ||||||
6 | 143 | Axel van der Tuuk | NWV Groningen | 6 | ||||||
7 | 67 | Stef Krul | NWV Groningen | 5 | ||||||
8 | 47 | Sjors Handgraaf | RTV de Bollenstreek | 5 | ||||||
9 | 25 | Jeffrey Cordes | WV Grutsk op Fryslân | 5 | ||||||
10 | 44 | Sven de Haan | NWV Groningen | 5 | ||||||
11 | 5 | Björn Bakker | NWV Groningen | 4 | ||||||
12 | 82 | Lars Mulderij | NWV Groningen | 4 | ||||||
13 | 75 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 4 | ||||||
14 | 79 | Peter Merx | NWV Groningen | 4 | ||||||
15 | 91 | Mark Prinsen | WV Grutsk op Fryslân | 4 | ||||||
16 | 69 | Wessel Lange | NWV Groningen | 4 | ||||||
17 | 121 | Jaap Voogel | NWV Groningen | 3 | ||||||
18 | 118 | Guillaume Visser | NWV Groningen | 3 | ||||||
19 | 50 | Laurens Heijn | LRTV Swift | 2 | ||||||
20 | 39 | Daan Gelling | NWV Groningen | 2 | ||||||
21 | 133 | Tom Wijfje | WV Avanti | 2 | ||||||
22 | 129 | Tim Weerkamp | Cycle Sport Groningen | 2 | ||||||
23 | 99 | Dennis Steverink | De Noordelijke ATB-club | 2 | ||||||
24 | 107 | Aldert van der Veen | HSK Trias | 1 | ||||||
25 | 30 | Martijn Dijkstra | WV de Jonge Renner | 1 | ||||||
26 | 93 | Lars Punter | NWV Groningen | 1 | ||||||
27 | 49 | Chiel Schulten | Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam | 1 | ||||||
28 | 63 | Bart Buijk | DRC de Mol | 1 | ||||||
29 | 55 | Ruben Hoekstra | WV Grutsk op Fryslân | 1 | ||||||
30 | 10 | Johan Betten | WV de Kannibaal | 1 |
Uitslag Etappe 3 : Col du VAM | ||||||||||
Pos | Nr | Naam | Woonplaats | Club/Team | Tijd | Achter | ||||
1 | 123 | Hartthijs De Vries | Kollum | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 1:18:42 | |||||
2 | 82 | Lars Mulderij | Pesse | NWV Groningen | 1:18:45 | 0:03 | ||||
3 | 36 | Laurens van Embden | Dwingeloo | WSV de Peddelaars | 1:19:01 | 0:19 | ||||
4 | 86 | Rick Ottema | Leeuwarden | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 1:19:14 | 0:32 | ||||
5 | 106 | Karsten Veen | Westerlee | NWV Groningen | 1:19:16 | 0:34 | ||||
6 | 118 | Guillaume Visser | Heerenveen | NWV Groningen | 1:19:16 | 0:34 | ||||
7 | 67 | Stef Krul | Tjalleberd | NWV Groningen | 1:19:16 | 0:34 | ||||
8 | 121 | Jaap Voogel | Kloosterburen | NWV Groningen | 1:19:16 | 0:34 | ||||
9 | 39 | Daan Gelling | Huizinge | NWV Groningen | 1:19:16 | 0:34 | ||||
10 | 125 | Olav Wallinga | Zutphen | Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam | 1:19:16 | 0:34 | ||||
11 | 93 | Lars Punter | Eelde | NWV Groningen | 1:19:16 | 0:34 | ||||
12 | 63 | Bart Buijk | Hardinxveld Giessendam | DRC de Mol | 1:19:16 | 0:34 | ||||
13 | 107 | Aldert van der Veen | Wijnjewoude | HSK Trias | 1:19:16 | 0:34 | ||||
14 | 17 | Jitse Breeuwsma | Meerstad | NWV Groningen | 1:19:16 | 0:34 | ||||
15 | 54 | Sten Hoek | Oosterstreek | WSV de Peddelaars | 1:19:16 | 0:34 | ||||
16 | 47 | Sjors Handgraaf | Leiden | RTV de Bollenstreek | 1:19:16 | 0:34 | ||||
17 | 75 | Luuk Loohuis | Groningen | WV de Kannibaal | 1:19:16 | 0:34 | ||||
18 | 133 | Tom Wijfje | Ter Aar | WV Avanti | 1:19:21 | 0:39 | ||||
19 | 139 | Mathijs Steenhuis | Groningen | WV Grutsk op Fryslân | 1:19:24 | 0:42 | ||||
20 | 30 | Martijn Dijkstra | Hardenberg | WV de Jonge Renner | 1:19:25 | 0:43 | ||||
21 | 25 | Jeffrey Cordes | Nieuw Roden | WV Grutsk op Fryslân | 1:19:28 | 0:46 | ||||
22 | 102 | Harry Sweering | Sneek | NWV Groningen | 1:19:29 | 0:47 | ||||
23 | 61 | Michiel Kok | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân | 1:19:29 | 0:47 | ||||
24 | 69 | Wessel Lange | Feerwerd | NWV Groningen | 1:19:33 | 0:51 | ||||
25 | 38 | Joeri Fledderus | Drouwen | WV Grutsk op Fryslân | 1:20:07 | 1:25 | ||||
26 | 62 | Evert Koning | Leek | WV Grutsk op Fryslân | 1:20:21 | 1:39 | ||||
27 | 9 | Daan Besteman | Groningen | WV de Kannibaal | 1:20:44 | 2:02 | ||||
28 | 18 | David Brinkman | Groningen | GSWV Tandje Hoger | 1:20:47 | 2:05 | ||||
29 | 46 | Erik Hagting | Groningen | Gaul! | 1:20:47 | 2:05 | ||||
30 | 126 | Koen Warnier | Amsterdam | WV de Amstel | 1:21:14 | 2:32 | ||||
31 | 99 | Dennis Steverink | Assen | De Noordelijke ATB-club | 1:21:20 | 2:38 | ||||
32 | 122 | Tristan Vos | Groningen | WV de Kannibaal | 1:21:20 | 2:38 | ||||
33 | 88 | Etienne van Poecke | Nieuw Vennep | RTV de Bollenstreek | 1:21:20 | 2:38 | ||||
34 | 146 | Luuk Holslag | Almelo | AWV de Zwaluwen | 1 Ronde | |||||
35 | 129 | Tim Weerkamp | Groningen | Cycle Sport Groningen | 1 Ronde | |||||
36 | 52 | Rogier Hilbers | Assen | Cycle Sport Groningen | 1 Ronde | |||||
2 | Witten Anthonise | Deventer | WSV de Zwaluwen | DNF | ||||||
4 | Igor Baars | Nieuw Vennep | HSK Trias | DNF | ||||||
6 | Martijn Bakker | Norg | WSV de Peddelaars | DNF | ||||||
8 | Floris-Jan van den Berge | Nieuwkoop | WV Avanti | DNF | ||||||
13 | Henk Bos | Drachten | WV Grutsk op Fryslân | DNF | ||||||
20 | Maurits Buist | Leek | WV Grutsk op Fryslân | DNF | ||||||
27 | Bart van Delden | Amersfoort | W.V. Eemland | DNF | ||||||
32 | Mike Dogterom | Zeijen | NWV Groningen | DNF | ||||||
34 | Tijmen Eising | Emmen | Volkerwessels Cycling Team | DNF | ||||||
35 | Daniel Elzinga | Opende | WV Grutsk op Fryslân | DNF | ||||||
37 | Wouter Feitsma | Groningen | GSWV Tandje Hoger | DNF | ||||||
41 | Thomas Giøe Brusendorff Niel | Groningen | WV de Kannibaal | DNF | ||||||
45 | Gerard Haasjes | Staphorst | Wielervereniging Noord-Westhoek | DNF | ||||||
48 | Gudo Hartog | Groningen | Gaul! | DNF | ||||||
53 | Ronald Hinrichs | Groningen | GSWV Tandje Hoger | DNF | ||||||
55 | Ruben Hoekstra | Tjerkgaast | WV Grutsk op Fryslân | DNF | ||||||
71 | Jordy Leusink | Groningen | GSWV Tandje Hoger | DNF | ||||||
84 | Jochem Nijenkamp | Wapse | WSV de Peddelaars | DNF | ||||||
89 | Jasper van Poecke | Hoofddorp | RTV de Bollenstreek | DNF | ||||||
90 | Gaatze Postma | Munein | WV Cycling Sneek | DNF | ||||||
91 | Mark Prinsen | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân | DNF | ||||||
98 | Erwin Smit | Wervershoof | RC Jan van Arckel | DNF | ||||||
110 | Max van der Vegt | Groningen | GSWV Tandje Hoger | DNF | ||||||
114 | Evert-Jan Veldkamp | Roden | WV de Kannibaal | DNF | ||||||
127 | Joeri Wassenaar | Groningen | GSWV Tandje Hoger | DNF | ||||||
128 | Adriaan Weening | Groningen | WV de Kannibaal | DNF | ||||||
138 | Nick Zuidema | Groningen | WV Cycling Sneek | DNF | ||||||
145 | Jasir Kuiper | Norg | De Noordelijke ATB-club | DNF | ||||||
147 | Jitse Wiersma | Augustinusga | WV Kapenga Home Center | DNF | ||||||
149 | Rient Heerink | Enschede | RTV Oldenzaalse WCL | DNF |
Catch Sprint Klassement - Etappe 3 : Col du VAM | ||||||||||
Catch Sprint 1 | ||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | ||||||
1 | 86 | Rick Ottema | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 10 | ||||||
2 | 67 | Stef Krul | NWV Groningen | 6 | ||||||
3 | 123 | Hartthijs De Vries | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 5 | ||||||
4 | 39 | Daan Gelling | NWV Groningen | 3 | ||||||
5 | 118 | Guillaume Visser | NWV Groningen | 2 | ||||||
6 | 69 | Wessel Lange | NWV Groningen | 1 | ||||||
Catch Sprint 2 | ||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | ||||||
1 | 82 | Lars Mulderij | NWV Groningen | 10 | ||||||
2 | 86 | Rick Ottema | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 6 | ||||||
3 | 123 | Hartthijs De Vries | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 5 | ||||||
4 | 67 | Stef Krul | NWV Groningen | 3 | ||||||
5 | 93 | Lars Punter | NWV Groningen | 2 | ||||||
6 | 118 | Guillaume Visser | NWV Groningen | 1 | ||||||
Catch Sprint 3 | ||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | ||||||
1 | 123 | Hartthijs De Vries | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 10 | ||||||
2 | 82 | Lars Mulderij | NWV Groningen | 6 | ||||||
3 | 86 | Rick Ottema | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 5 | ||||||
4 | 67 | Stef Krul | NWV Groningen | 3 | ||||||
5 | 118 | Guillaume Visser | NWV Groningen | 2 | ||||||
6 | 106 | Karsten Veen | NWV Groningen | 1 | ||||||
Catch Sprint 4 | ||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | ||||||
1 | 123 | Hartthijs De Vries | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 10 | ||||||
2 | 82 | Lars Mulderij | NWV Groningen | 6 | ||||||
3 | 102 | Harry Sweering | NWV Groningen | 5 | ||||||
4 | 86 | Rick Ottema | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 3 | ||||||
5 | 121 | Jaap Voogel | NWV Groningen | 2 | ||||||
6 | 75 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 1 |
Leidersprijs | ||||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | ||||||
1 | 123 | Hartthijs De Vries | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 10 | ||||||
2 | 82 | Lars Mulderij | NWV Groningen | 4 | ||||||
3 | 121 | Jaap Voogel | NWV Groningen | 3 | ||||||
4 | 86 | Rick Ottema | Metec - Solarwatt P/B Mantel | 2 | ||||||
5 | 118 | Guillaume Visser | NWV Groningen | 2 | ||||||
6 | 39 | Daan Gelling | NWV Groningen | 1 | ||||||
7 | 63 | Bart Buijk | DRC de Mol | 1 | ||||||
8 | 75 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 1 | ||||||
9 | 102 | Harry Sweering | NWV Groningen | 1 |
Gele Trui - Algemeen Klassement | |||||||||
86 Rick Ottema NWV Groningen | |||||||||
Witte Trui - Jongerenklassement | |||||||||
106 Karsten Veen NWV Groningen | |||||||||
Rode Trui - Catch Sprint Klassement | |||||||||
86 Rick Ottema NWV Groningen | |||||||||
Trui wordt gedragen door: | |||||||||
67 Stef Krul NWV Groningen | |||||||||
Blauwe trui - Amateur Klassement | |||||||||
46 Erik Hagting Gaul! |
Algemeen Klassement Etappe 1 : Nieuw-Roden | |||||
Pos | Nr | Naam | 1 | Totaal | |
1 | 86 | Rick Ottema | 185 | 185 | |
2 | 34 | Tijmen Eising | 154 | 154 | |
3 | 5 | Björn Bakker | 130 | 130 | |
4 | 102 | Harry Sweering | 124 | 124 | |
5 | 67 | Stef Krul | 123 | 123 | |
6 | 30 | Martijn Dijkstra | 121 | 121 | |
7 | 123 | Hartthijs de Vries | 102 | 102 | |
8 | 106 | Karsten Veen | J | 97 | 97 |
9 | 91 | Mark Prinsen | 93 | 93 | |
10 | 25 | Jeffrey Cordes | J | 92 | 92 |
11 | 44 | Sven de Haan | J | 92 | 92 |
12 | 39 | Daan Gelling | J | 75 | 75 |
13 | 49 | Joppe de Heij | J | 70 | 70 |
14 | 75 | Luuk Loohuis | 65 | 65 | |
15 | 107 | Aldert van der Veen | J | 60 | 60 |
16 | 46 | Erik Hagting | A | 55 | 55 |
17 | 129 | Tim Weerkamp | A | 50 | 50 |
18 | 121 | Jaap Voogel | J | 45 | 45 |
19 | 45 | Gerard Haasjes | A | 40 | 40 |
20 | 118 | Guillaume Visser | J | 35 | 35 |
21 | 139 | Mathijs Steenhuis | 34 | 34 | |
22 | 126 | Koen Warnier | J | 33 | 33 |
23 | 54 | Sten Hoek | J | 32 | 32 |
24 | 79 | Peter Merx | 31 | 31 | |
25 | 55 | Ruben Hoekstra | 30 | 30 | |
26 | 17 | Jitse Breeuwsma | J | 29 | 29 |
27 | 32 | Mike Dogterom | J | 28 | 28 |
28 | 10 | Johan Betten | 27 | 27 | |
29 | 9 | Daan Besteman | 26 | 26 | |
30 | 4 | Igor Baars | J | 25 | 25 |
31 | 8 | Floris-Jan van den Berge | 25 | 25 | |
32 | 20 | Maurits Buist | 25 | 25 | |
33 | 26 | Johan Dalstra | A | 25 | 25 |
34 | 35 | Daniel Elzinga | 25 | 25 | |
35 | 38 | Joeri Fledderus | J | 25 | 25 |
36 | 48 | Gudo Hartog | A | 25 | 25 |
37 | 69 | Wessel Lange | J | 25 | 25 |
38 | 93 | Lars Punter | J | 25 | 25 |
39 | 103 | Pieter Terpstra | 25 | 25 |
Catch Sprint Klassement na etappe 1 : Nieuw-Roden | ||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | ||
1 | 86 | Rick Ottema | NWV Groningen | 35 | ||
2 | 67 | Stef Krul | NWV Groningen | 18 | ||
3 | 34 | Tijmen Eising | VolkerWessels Cycling Team | 14 | ||
4 | 102 | Harry Sweering | NWV Groningen | 14 | ||
5 | 25 | Jeffrey Cordes | WV Grutsk op Fryslân | 12 | ||
6 | 44 | Sven de Haan | NWV Groningen | 7 | ||
7 | 91 | Mark Prinsen | WV Grutsk op Fryslân | 3 | ||
8 | 123 | Hartthijs de Vries | NWV Groningen | 2 | ||
9 | 106 | Karsten Veen | NWV Groningen | 2 | ||
10 | 30 | Martijn Dijkstra | WV de Jonge Renner | 1 | ||
Leidersprijs | ||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | ||
1 | 34 | Tijmen Eising | VolkerWessels Cycling Team | 13 | ||
2 | 123 | Hartthijs de Vries | NWV Groningen | 10 | ||
3 | 86 | Rick Ottema | NWV Groningen | 9 | ||
4 | 106 | Karsten Veen | NWV Groningen | 6 | ||
5 | 102 | Harry Sweering | NWV Groningen | 5 | ||
6 | 44 | Sven de Haan | NWV Groningen | 5 | ||
7 | 25 | Jeffrey Cordes | WV Grutsk op Fryslân | 5 | ||
8 | 91 | Mark Prinsen | WV Grutsk op Fryslân | 4 | ||
9 | 5 | Björn Bakker | NWV Groningen | 1 | ||
10 | 30 | Martijn Dijkstra | WV de Jonge Renner | 1 | ||
11 | 39 | Daan Gelling | NWV Groningen | 1 | ||
12 | 10 | Johan Betten | WV de Kannibaal | 1 | ||
Leidersprijs Klassement | ||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | ||
1 | 34 | Tijmen Eising | VolkerWessels Cycling Team | 13 | ||
2 | 123 | Hartthijs de Vries | NWV Groningen | 10 | ||
3 | 86 | Rick Ottema | NWV Groningen | 9 | ||
4 | 106 | Karsten Veen | NWV Groningen | 6 | ||
5 | 102 | Harry Sweering | NWV Groningen | 5 | ||
6 | 25 | Jeffrey Cordes | WV Grutsk op Fryslân | 5 | ||
7 | 44 | Sven de Haan | NWV Groningen | 5 | ||
8 | 91 | Mark Prinsen | WV Grutsk op Fryslân | 4 | ||
9 | 5 | Björn Bakker | NWV Groningen | 1 | ||
10 | 30 | Martijn Dijkstra | WV de Jonge Renner | 1 | ||
11 | 39 | Daan Gelling | NWV Groningen | 1 | ||
12 | 10 | Johan Betten | WV de Kannibaal | 1 |
Uitslag Etappe 1 : Nieuw-Roden | ||||||||
Pos | Nr | Naam | Woonplaats | Club/Team | Tijd Achter | |||
1 | 86 | Rick Ottema | Leeuwarden | NWV Groningen | 1:48:27 | |||
2 | 34 | Tijmen Eising | Emmen | VolkerWessels Cycling Team | 1:48:27 | |||
3 | 5 | Björn Bakker | Wijnjewoude | NWV Groningen | 1:48:27 | |||
4 | 30 | Martijn Dijkstra | Hardenberg | WV de Jonge Renner | 1:48:27 | |||
5 | 102 | Harry Sweering | Sneek | NWV Groningen | 1:48:27 | |||
6 | 67 | Stef Krul | Tjalleberd | NWV Groningen | 1:48:27 | |||
7 | 123 | Hartthijs de Vries | Kollum | NWV Groningen | 1:48:27 | |||
8 | 106 | Karsten Veen | Westerlee | NWV Groningen | 1:48:27 | |||
9 | 91 | Mark Prinsen | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân | 1:48:27 | |||
10 | 44 | Sven de Haan | Zuidlaren | NWV Groningen | 1:48:27 | |||
11 | 25 | Jeffrey Cordes | Nieuw Roden | WV Grutsk op Fryslân | 1:48:27 | |||
12 | 39 | Daan Gelling | Huizinge | NWV Groningen | 4 Ronden | |||
13 | 49 | Joppe de Heij | Gelselaar | Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam | 4 Ronden | |||
14 | 75 | Luuk Loohuis | Groningen | WV de Kannibaal | 4 Ronden | |||
15 | 107 | Aldert van der Veen | Wijnjewoude | HSK Trias | 4 Ronden | |||
16 | 46 | Erik Hagting | Groningen | Gaul! | 4 Ronden | |||
17 | 129 | Tim Weerkamp | Groningen | Cycle Sport Groningen | 4 Ronden | |||
18 | 121 | Jaap Voogel | Kloosterburen | NWV Groningen | 4 Ronden | |||
19 | 45 | Gerard Haasjes | Staphorst | Wielervereniging Noord-Westhoek | 4 Ronden | |||
20 | 118 | Guillaume Visser | Heerenveen | NWV Groningen | 4 Ronden | |||
21 | 139 | Mathijs Steenhuis | Groningen | WV Grutsk op Fryslân | 4 Ronden | |||
22 | 126 | Koen Warnier | Amsterdam | WV de Amstel | 4 Ronden | |||
23 | 54 | Sten Hoek | Oosterstreek | WSV de Peddelaars | 4 Ronden | |||
24 | 79 | Peter Merx | Warfhuizen | NWV Groningen | 4 Ronden | |||
25 | 55 | Ruben Hoekstra | Tjerkgaast | WV Grutsk op Fryslân | 4 Ronden | |||
26 | 17 | Jitse Breeuwsma | Meerstad | NWV Groningen | 4 Ronden | |||
27 | 32 | Mike Dogterom | Zeijen | NWV Groningen | 4 Ronden | |||
28 | 10 | Johan Betten | Groningen | WV de Kannibaal | 4 Ronden | |||
29 | 9 | Daan Besteman | Groningen | WV de Kannibaal | 4 Ronden | |||
30 | 93 | Lars Punter | Eelde | NWV Groningen | 4 Ronden | |||
31 | 69 | Wessel Lange | Feerwerd | NWV Groningen | 4 Ronden | |||
32 | 38 | Joeri Fledderus | Drouwen | WV Grutsk op Fryslân | 4 Ronden | |||
33 | 8 | Floris-Jan van den Berge | Nieuwkoop | WV Avanti | 4 Ronden | |||
34 | 103 | Pieter Terpstra | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân | 4 Ronden | |||
35 | 35 | Daniel Elzinga | Opende | WV Grutsk op Fryslân | 4 Ronden | |||
36 | 20 | Maurits Buist | Leek | WV Grutsk op Fryslân | 4 Ronden | |||
37 | 48 | Gudo Hartog | Groningen | Gaul! | 4 Ronden | |||
38 | 4 | Igor Baars | Nieuw Vennep | HSK Trias | 4 Ronden | |||
39 | 26 | Johan Dalstra | Groningen | WV de Kannibaal | 4 Ronden | |||
13 | Henk Bos | Drachten | WV Grutsk op Fryslân | DNF | ||||
18 | David Brinkman | Groningen | GSWV Tandje Hoger | DNF | ||||
37 | Wouter Feitsma | Groningen | GSWV Tandje Hoger | DNF | ||||
50 | Laurens Heijn | Leiden | LRTV Swift | DNF | ||||
53 | Ronald Hinrichs | Groningen | GSWV Tandje Hoger | DNF | ||||
61 | Michiel Kok | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân | DNF | ||||
62 | Evert Koning | Leek | WV Grutsk op Fryslân | DNF | ||||
71 | Jordy Leusink | Groningen | GSWV Tandje Hoger | DNF | ||||
76 | Mozes Louwrier | Noordbroek | GSWV Tandje Hoger | DNF | ||||
80 | Arjen Mulder | Stadskanaal | MTB Assen | DNF | ||||
82 | Lars Mulderij | Pesse | NWV Groningen | DNF | ||||
83 | Bruno Nakken | Assen | WV de Kannibaal | DNF | ||||
84 | Jochem Nijenkamp | Wapse | WSV de Peddelaars | DNF | ||||
88 | Etienne van Poecke | Nieuw Vennep | RTV de Bollenstreek | DNF | ||||
89 | Jasper van Poecke | Hoofddorp | RTV de Bollenstreek | DNF | ||||
90 | Gaatze Postma | Munein | WV Cycling Sneek | DNF | ||||
98 | Erwin Smit | Wervershoof | RC Jan van Arckel | DNF | ||||
110 | Max van der Vegt | Groningen | GSWV Tandje Hoger | DNF | ||||
122 | Tristan Vos | Groningen | WV de Kannibaal | DNF | ||||
127 | Joeri Wassenaar | Groningen | GSWV Tandje Hoger | DNF | ||||
128 | Adriaan Weening | Groningen | WV de Kannibaal | DNF | ||||
133 | Tom Wijfje | Ter Aar | WV Avanti | DNF | ||||
134 | Alex Wijma | Drachten | WSV de Peddelaars | DNF | ||||
138 | Nick Zuidema | Groningen | WV Cycling Sneek | DNF | ||||
141 | Teun van der Heide | Ureterp | WV Kapenga Home Center | DNF |
Catch Sprint 1 | ||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | ||
1 | 86 | Rick Ottema | NWV Groningen | 10 | ||
2 | 102 | Harry Sweering | NWV Groningen | 6 | ||
3 | 25 | Jeffrey Cordes | WV Grutsk op Fryslân | 5 | ||
4 | 34 | Tijmen Eising | VolkerWessels Cycling Team | 3 | ||
5 | 106 | Karsten Veen | NWV Groningen | 2 | ||
6 | 123 | Hartthijs de Vries | NWV Groningen | 1 | ||
Catch Sprint 2 | ||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | ||
1 | 86 | Rick Ottema | NWV Groningen | 10 | ||
2 | 102 | Harry Sweering | NWV Groningen | 6 | ||
3 | 67 | Stef Krul | NWV Groningen | 5 | ||
4 | 34 | Tijmen Eising | VolkerWessels Cycling Team | 3 | ||
5 | 25 | Jeffrey Cordes | WV Grutsk op Fryslân | 2 | ||
6 | 44 | Sven de Haan | NWV Groningen | 1 | ||
Catch Sprint 3 | ||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | ||
1 | 86 | Rick Ottema | NWV Groningen | 10 | ||
2 | 34 | Tijmen Eising | VolkerWessels Cycling Team | 6 | ||
3 | 25 | Jeffrey Cordes | WV Grutsk op Fryslân | 5 | ||
4 | 67 | Stef Krul | NWV Groningen | 3 | ||
5 | 102 | Harry Sweering | NWV Groningen | 2 | ||
6 | 123 | Hartthijs de Vries | NWV Groningen | 1 | ||
Catch Sprint 4 | ||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | ||
1 | 67 | Stef Krul | NWV Groningen | 10 | ||
2 | 44 | Sven de Haan | NWV Groningen | 6 | ||
3 | 86 | Rick Ottema | NWV Groningen | 5 | ||
4 | 91 | Mark Prinsen | WV Grutsk op Fryslân | 3 | ||
5 | 34 | Tijmen Eising | VolkerWessels Cycling Team | 2 | ||
6 | 30 | Martijn Dijkstra | WV de Jonge Renner | 1 | ||
Leidersprijs | ||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | ||
1 | 34 | Tijmen Eising | VolkerWessels Cycling Team | 13 | ||
2 | 123 | Hartthijs de Vries | NWV Groningen | 10 | ||
3 | 86 | Rick Ottema | NWV Groningen | 9 | ||
4 | 106 | Karsten Veen | NWV Groningen | 6 | ||
5 | 102 | Harry Sweering | NWV Groningen | 5 | ||
6 | 44 | Sven de Haan | NWV Groningen | 5 | ||
7 | 25 | Jeffrey Cordes | WV Grutsk op Fryslân | 5 | ||
8 | 91 | Mark Prinsen | WV Grutsk op Fryslân | 4 | ||
9 | 5 | Björn Bakker | NWV Groningen | 1 | ||
10 | 30 | Martijn Dijkstra | WV de Jonge Renner | 1 | ||
11 | 39 | Daan Gelling | NWV Groningen | 1 | ||
12 | 10 | Johan Betten | WV de Kannibaal | 1 |
Uitslag Mannen, etappe 1 : Nieuw-Roden | |||||||||
Pos | Nr | Naam | Woonplaats | Club/Team Tijd Achter | |||||
1 | 1 | Rick Ottema | Leeuwarden | NWV Groningen 1:46:44 | |||||
2 | 65 | Aldert van der Veen | Wijnjewoude | West Frisia 1:46:44 | |||||
3 | 4 | Björn Bakker | Heerenveen | NWV Groningen 1:46:44 | |||||
4 | 68 | Guillaume Visser | Heerenveen | West Frisia 2 Ronden | |||||
5 | 10 | Jitse Breeuwsma | Meerstad | NWV Groningen 2 Ronden | |||||
6 | 111 | Klaas Poortinga | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 2 Ronden | |||||
7 | 14 | Jeffrey Cordes | Nieuw Roden | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 2 Ronden | |||||
8 | 60 | Delano Swenne | Heukelum | RC Jan van Arckel 2 Ronden | |||||
9 | 81 | Joakim Zuidema | Drachten | WV Cycling Sneek 2 Ronden | |||||
10 | 106 | Luuk Loohuis | Groningen | WV de Kannibaal 2 Ronden | |||||
11 | 95 | Gerard Haasjes | Staphorst | Wielervereniging Noord-Westhoek 2 Ronden | |||||
12 | 67 | Sten Verzijl | Berkel en Rodenrijs | Willebrord Wil Vooruit 2 Ronden | |||||
13 | 30 | Eskil Huiting | Rolde | Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam 2 Ronden | |||||
14 | 118 | Karsten Veen | Westerlee | NWV Groningen 2 Ronden | |||||
15 | 17 | Arjen Dillema | Doezum | WV Kapenga Home Center 2 Ronden | |||||
16 | 117 | Axel van der Tuuk | Assen | NWV Groningen 2 Ronden | |||||
17 | 28 | Sjoerd Hollander | Garrelsweer | NWV Groningen 2 Ronden | |||||
18 | 26 | Sten Hoek | Oosterstreek | WSV de Peddelaars 2 Ronden | |||||
19 | 31 | Jorjan Jorritsma | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 2 Ronden | |||||
20 | 19 | Daniel Elzinga | Opende | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 2 Ronden | |||||
21 | 70 | Jaap Voogel | Kloosterburen | NWV Groningen 2 Ronden | |||||
22 | 62 | Maiko Timmer | Drachten | West Frisia 6 Ronden | |||||
23 | 71 | Quinten Vos | Emmen | WSV Emmen 7 Ronden | |||||
24 | 11 | David Brinkman | Groningen | WSV de Peddelaars 7 Ronden | |||||
25 | 29 | Mart van Hoorn | Doetinchem | Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam 7 Ronden | |||||
26 | 72 | Tristan Vos | Groningen | WV de Kannibaal 7 Ronden | |||||
27 | 22 | Erik Hagting | Groningen | Gaul! 8 Ronden | |||||
28 | 58 | Rick Suurd | Leek | WV Kapenga Home Center 21 Ronden | |||||
29 | 48 | Jochem Nijenkamp | Wapse | WSV de Peddelaars 21 Ronden | |||||
30 | 126 | Bram Koeweiden | Beek-Ubbergen | NSWV Mercurius 22 Ronden | |||||
3 | Eddy Ariaans | Zuidhorn | BEAT Cycling Club DNF | ||||||
5 | Kimo Berenschot | Groningen | WV de Kannibaal DNF | ||||||
6 | Johan Betten | Groningen | WV de Kannibaal DNF | ||||||
7 | Friso van der Bijl | Groningen | GSWV Tandje Hoger DNF | ||||||
8 | Henk Bos | Drachten | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team DNF | ||||||
12 | Maurits Buist | Leek | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team DNF | ||||||
16 | Pieter Dijkstra | Hallum | WV Cycling Sneek DNF | ||||||
34 | Thiadrik Kramer | Groningen | GSWV Tandje Hoger DNF | ||||||
35 | Ronald Kruijer | Donkerbroek | WV de Kannibaal DNF | ||||||
37 | Kevin Kuiper | Nieuwolda | LWV de Friesche Leeuw DNF | ||||||
39 | Wessel Lange | Feerwerd | NWV Groningen DNF | ||||||
45 | Rick Mensink | Zwolle | NWV Groningen DNF | ||||||
49 | Gaatze Postma | Kollumersweach | WV Cycling Sneek DNF | ||||||
50 | Mark Prinsen | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team DNF | ||||||
52 | Lars Punter | Eelde | NWV Groningen DNF | ||||||
54 | Kees Sanders | Groningen | NWV Groningen DNF | ||||||
57 | Xander van Straten | Wolvega | NWV Groningen DNF | ||||||
59 | Harry Sweering | Sneek | NWV Groningen DNF | ||||||
66 | Max van der Vegt | Groningen | GSWV Tandje Hoger DNF | ||||||
78 | Joeri Wassenaar | Groningen | WV de Kannibaal DNF | ||||||
80 | Jitse Wiersma | Augustinusga | WV Kapenga Home Center DNF | ||||||
90 | Patrick van der Duin | Alteveer Dr. (Noordenveld) | NWV Groningen DNF | ||||||
101 | Evert Koning | Leek | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team DNF | ||||||
Pos | Nr Naam | Woonplaats | Club/Team | Tijd | Achter | ||||
125 Michiel Kok | Heerenveen | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | DNF |
Catch Sprint Klassement - Mannen, etappe 1 : Nieuw-Roden | |||||||||
Catch Sprint 1 | |||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||
1 | 1 | Rick Ottema | NWV Groningen | 10 | |||||
2 | 60 | Delano Swenne | RC Jan van Arckel | 6 | |||||
3 | 117 | Axel van der Tuuk | NWV Groningen | 5 | |||||
4 | 17 | Arjen Dillema | WV Kapenga Home Center | 3 | |||||
5 | 30 | Eskil Huiting | Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam | 2 | |||||
6 | 70 | Jaap Voogel | NWV Groningen | 1 | |||||
Catch Sprint 2 | |||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||
1 | 1 | Rick Ottema | NWV Groningen | 10 | |||||
2 | 117 | Axel van der Tuuk | NWV Groningen | 6 | |||||
3 | 4 | Björn Bakker | NWV Groningen | 5 | |||||
4 | 68 | Guillaume Visser | West Frisia | 3 | |||||
5 | 106 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 2 | |||||
6 | 14 | Jeffrey Cordes | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 1 | |||||
Catch Sprint 3 | |||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||
1 | 1 | Rick Ottema | NWV Groningen | 10 | |||||
2 | 106 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 6 | |||||
3 | 4 | Björn Bakker | NWV Groningen | 5 | |||||
4 | 68 | Guillaume Visser | West Frisia | 3 | |||||
5 | 60 | Delano Swenne | RC Jan van Arckel | 2 | |||||
6 | 117 | Axel van der Tuuk | NWV Groningen | 1 | |||||
Catch Sprint 4 | |||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||
1 | 1 | Rick Ottema | NWV Groningen | 10 | |||||
2 | 65 | Aldert van der Veen | West Frisia | 6 | |||||
3 | 4 | Björn Bakker | NWV Groningen | 5 | |||||
4 | 106 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 3 | |||||
5 | 30 | Eskil Huiting | Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam | 2 | |||||
6 | 17 | Arjen Dillema | WV Kapenga Home Center | 1 |
Leidersprijs | |||||||||
Pos | Nr | Naam | Club/Team | Punten | |||||
1 | 1 | Rick Ottema | NWV Groningen | 20 | |||||
2 | 68 | Guillaume Visser | West Frisia | 12 | |||||
3 | 65 | Aldert van der Veen | West Frisia | 7 | |||||
4 | 60 | Delano Swenne | RC Jan van Arckel | 5 | |||||
5 | 4 | Björn Bakker | NWV Groningen | 4 | |||||
6 | 14 | Jeffrey Cordes | WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team | 3 | |||||
7 | 118 | Karsten Veen | NWV Groningen | 2 | |||||
8 | 117 | Axel van der Tuuk | NWV Groningen | 2 | |||||
9 | 106 | Luuk Loohuis | WV de Kannibaal | 1 | |||||
10 | 17 | Arjen Dillema | WV Kapenga Home Center | 1 | |||||
11 | 62 | Maiko Timmer | West Frisia | 1 |
Pagina 4 van 12