Dames

Eindstand Algemeen Klassement Vrouwen na etappe 4De Wilp
Pos nr        Naam 1 2 3 4 Totaal  
1 2 Femke Beuling 140 130 140 175 585  
2 16 Liena de Jong 120 105 120 145 490  
3 36 Melissa Wijfje   120 150 165 435  
4 8 Jip van Elst 150 90, 70 115 425  
5 7 Marit Cent 130 150 130   410  
6 31 Fleur Smith 105 85 80 125 395  
7 37 Marijke Harmsma 85 65 55 120 325  
8 18 Paulien Koster   95 110 110 315  
9 29 Myrthe Sandu 100   65 130 295  
10 21  Norah Minck 95 30 30 135 290  
11 30 Yvet Schoonewille 33 70 105 70 278  
12 9  Vera Fledderus 40 80 50 105 275  
13 40 Sanne Westra     100 155 255  
14 26 Marthe Roose 60 29 85 65 239  
15 1 Tessa Bergsma 55 50 25 90 220  
16 24 Elke Olde Weenink 80 35 95   210  
17 42 Iris Schultinga   140 60   200  
18 3 Lisa Bouwers 75 32 75   182  
19 45 Esmeé Ellermann   45 35 95 175  
20 38 Lisanne Roelofs 70 60 45   175  
21 10 Marchien Goldhoorn   40 32 100 172  
22 14 Evelyn Jeeninga 50 31   80 161  
23 11  Minou Hegge 34 28 25 60 147  
24 23 Nina Oolders 35 27 25 58 145  
25 22 Kirsten Nieboer 90 55     145  
26 35 Maaike de Vries 110   33   143  
27 12 Isa Helmers 32 26 25 56 139  
28 32 Petra Sweertman 65 33 34   132  
29 41  Haike Verbree   75 40   115  
30 48 Nienke Smit     26 85 111  
31 43 Floor Weerink   110     110  
32 50 Sanne Westerveld     29 75 104  
33 39 Anniek Mos   100     100  
34 46 Wendy Oosterwoud     90   90  
35 5  Paulette Brandsma 45   25   70  
36 44  Lisa de Jong   34 27   61  
37 49 Hanna Borghuis       59 59  
38 19  Laura Krans       57
57
 
39
4  Laureter Braak
31   25   56  
40 27 Emma Russchen 30   25   55  
41 49 Rixt Hoogland     31   31  
42 34  Danielle Venema 29       29  
43 47  Manon de Boer     28   28  
44 6 Esther Broenink     25   25  
45 13  Floor Hoevers     25   25  
46 17  Lara Klunder     25   25  

 

Heren

Gele Trui - Algemeen Klassement
1    Rick Ottema                                            NWV Groningen
Witte Trui - Jongerenklassement
67    Sten Verzijl                                              Willebrord Wil Vooruit
Paarse Trui - Leidersprijsklassement
1    Rick Ottema                                            NWV Groningen
Rode Trui - Catch Sprint Klassement
1    Rick Ottema                                            NWV Groningen
Trui wordt gedragen door:
4    Björn Bakker                                           NWV Groningen
       
   
 
     
Blauwe trui - Amateur Klassement
81    Joakim Zuidema                                     WV Cycling Sneek
Algemeen Klassement Mannen, etappe 4 : de Wilp
Pos Nr Naam   1 2 3 4 Totaal  
1 1 Rick Ottema   240 125 100 136 601  
2 4 Björn Bakker   195 115 90 138 538  
3 59 Harry Sweering     196 144 145 485  
4 50 Mark Prinsen     215 95 136 446  
5 67 Sten Verzijl J 75 70 173 111 429  
6 14 Jeffrey Cordes J 101 95 134 81 411  
7 106 Luuk Loohuis   96 62 123 111 392  
8 132 Sjors Dekker     204   165 369  
9 30 Eskil Huiting J 74 82 80 127 363  
10 81 Joakim Zuidema A 90 45 60 110 305  
11 95 Gerard Haasjes A 80 35 118 70 303  
12 26 Sten Hoek J 45 50 50 155 300  
13 65 Aldert van der Veen J 196 85     281  
14 134 Chiel Smit     179 26 62 267  
15 68 Guillaume Visser J 126 102     228  
16 17 Arjen Dillema J 64 62 40 50 216  
17 125 Michiel Kok       25 185 210  
18 111 Klaas Poortinga J 105   25 75 205  
19 11 David Brinkman   31 40 35 95 201  
20 60 Delano Swenne J 103 90     193  
21 10 Jitse Breeuwsma J 110   25 50 185  
22 31 Jorjan Jorritsma   40   45 100 185  
23 143 Jelle Johannink     25 146   171  
24 19 Daniel Elzinga A 35 33 25 65 158  
25 54 Kees Sanders J     107 50 157  
26 40 Gerrie van Lingen     25   130 155  
27 52 Lars Punter J   65   88 153  
28 72 Tristan Vos J 29 29 31 60 149  
29 118 Karsten Veen J 65 75     140  
30 8 Henk Bos     33 25 71 129  
31 73 Rideon de Vries     33 34 57 124  
32 6 Johan Betten     31 29 54 114  
33 62 Maiko Timmer J 33   25 56 114  
34 29 Mart van Hoorn J 30   32 50 112  
35 23 Gudo Hartog     34 25 52 111  
36 126 Bram Koeweiden A 25   28 58 111  
37 39 Wessel Lange     33 27 50 110  
38 128 Hideyuki TAKAGI       55 53 108  
39 22 Erik Hagting A 28   27 50 105  
40 58 Rick Suurd J 27   25 50 102  
41 48 Jochem Nijenkamp J 26   25 50 101  
42 76 Timon van der Wal     25 25 50 100  
43 80 Jitse Wiersma J     33 56 89  
44 141 Evert-Jan Veldkamp       30 50 80  
45 79 Stefan bij de Weg J     25 51 76  
46 2 Bonne Aans A     25 50 75  
47 5 Kimo Berenschot       25 50 75  
48 12 Maurits Buist       25 50 75  
49 16 Pieter Dijkstra A     25 50 75  
50 18 Mike Dogterom J     25 50 75  
51 33 Adne Koster J   5 70   75  
52 34 Thiadrik Kramer A     25 50 75  
53 37 Kevin Kuiper J     25 50 75  
54 45 Rick Mensink       25 50 75  
55 49 Gaatze Postma A     25 50 75  
56 101 Evert Koning J     25 50 75  
57 124 Joël Zuidema       25 50 75  
58 136 Ryan Schilt       75   75  
59 117 Axel van der Tuuk   67       67  
60 139 Jasper Plender       65   65  
Pos Nr Naam   1 2 3 4 Totaal  
61 28 Sjoerd Hollander J 50       50  
62 90 Patrick van der Duin         50 50  
63 138 Joël Zuidema         50 50  
64 140 Alex Laanstra     25 25   50  
65 70 Jaap Voogel J 35       35  
66 71 Quinten Vos A 32       32  
67 57 Xander van Straten J   28     28  
68 127 Berend Slagter     27     27  
69 144 Kevin Hoekstra       26   26  
70 3 Eddy Ariaans A     25   25  
71 7 Friso van der Bijl AJ     25   25  
72 35 Ronald Kruijer       25   25  
73 46 Peter Merx       25   25  
74 66 Max van der Vegt A     25   25  
75 98 Ruben Hoekstra       25   25  
76 130 Pieter Terpstra       25   25  
77 133 Steven Willemsen     25     25  
78 137 Mathijs Steenhuis       25   25  
79 142 Juup Kuperus       25   25  

 

Catch Sprint Klassement na etappe 4 : de Wilp
Pos Nr Naam Club/Team Punten  
  1 Rick Ottema NWV Groningen 86  
  4 Björn Bakker NWV Groningen 48  
  8 Henk Bos WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 19  
  14 Jeffrey Cordes WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 16  
  17 Arjen Dillema WV Kapenga Home Center 6  
  30 Eskil Huiting Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam 8  
  33 Adne Koster WV de Kannibaal 5  
  39 Wessel Lange NWV Groningen 5  
  50 Mark Prinsen WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 16  
  52 Lars Punter NWV Groningen 3  
  54 Kees Sanders NWV Groningen 7  
  59 Harry Sweering NWV Groningen 30  
  60 Delano Swenne RC Jan van Arckel 8  
  62 Maiko Timmer West Frisia 6  
  65 Aldert van der Veen West Frisia 6  
  67 Sten Verzijl Willebrord Wil Vooruit 29  
  68 Guillaume Visser West Frisia 8  
  70 Jaap Voogel NWV Groningen 1  
  73 Rideon de Vries NWV Groningen 1  
  95 Gerard Haasjes Wielervereniging Noord-Westhoek 8  
  106 Luuk Loohuis WV de Kannibaal 57  
  117 Axel van der Tuuk NWV Groningen 12  
Pos Nr Naam Club/Team Punten  
  125 Michiel Kok WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 10  
  132 Sjors Dekker NWV Groningen 14  
  134 Chiel Smit NWV Groningen 17  
  143 Jelle Johannink Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam 6  

Leidersprijs Klassement
Pos Nr Naam Club/Team Punten  
1 1 Rick Ottema NWV Groningen 29  
2 132 Sjors Dekker NWV Groningen 26  
3 125 Michiel Kok WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 18  
4 59 Harry Sweering NWV Groningen 15  
5 68 Guillaume Visser West Frisia 15  
6 134 Chiel Smit NWV Groningen 14  
7 50 Mark Prinsen WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 12  
8 4 Björn Bakker NWV Groningen 11  
9 67 Sten Verzijl Willebrord Wil Vooruit 8  
10 106 Luuk Loohuis WV de Kannibaal 8  
11 65 Aldert van der Veen West Frisia 7  
12 60 Delano Swenne RC Jan van Arckel 7  
13 52 Lars Punter NWV Groningen 6  
14 14 Jeffrey Cordes WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 5  
15 111 Klaas Poortinga WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 5  
16 143 Jelle Johannink Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam 5  
17 33 Adne Koster WV de Kannibaal 5  
18 118 Karsten Veen NWV Groningen 3  
19 8 Henk Bos WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 2  
20 117 Axel van der Tuuk NWV Groningen 2  
21 30 Eskil Huiting Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam 1  
22 95 Gerard Haasjes Wielervereniging Noord-Westhoek 1  
23 17 Arjen Dillema WV Kapenga Home Center 1  
24 62 Maiko Timmer West Frisia 1  
25 29 Mart van Hoorn Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam 1  
26 39 Wessel Lange NWV Groningen 1  
27 58 Rick Suurd WV Kapenga Home Center 1  
28 34 Thiadrik Kramer GSWV Tandje Hoger 1  
29 37 Kevin Kuiper LWV de Friesche Leeuw 1  
30 124 Joël Zuidema WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 1  
31 66 Max van der Vegt GSWV Tandje Hoger 1