Afdrukken

Dames

Vrouwen
Truien na  etappe 2 : Peize
Gele Trui - Algemeen Klassement
7    Marit Cent                                               WV Schijndel
Algemeen Klassement Vrouwen, etappe 2 : Peize
Pos Nr Naam 1 2 Totaal  
1 7 Marit Cent 130 150 280  
2 2 Femke Beuling 140 130 270  
3 8 Jip van Elst 150 90 240  
4 16 Liena de Jong 120 105 225  
5 31 Fleur Smith 105 85 190  
6 37 Marijke Harmsma 85 65 150  
7 22 Kirsten Nieboer 90 55 145  
8 42 Iris Schultinga   140 140  
9 38 Lisanne Roelofs 70 60 130  
10 21 Norah Minck 95 30 125  
11 9 Vera Fledderus 40 80 120  
12 36 Melissa Wijfje   120 120  
13 24 Elke Oude Weernink 80 35 115  
14 35 Maaike de Vries 110   110  
15 43 Floor Weerink   110 110  
16 3 Lisa Bouwers 75 32 107  
17 1 Tessa Bergsma 55 50 105  
18 30 Yvet Schoonewille 33 70 103  
19 29 Myrte Sandu 100   100  
20 39 Anniek Mos   100 100  
21 32 Petra Sweertman 65 33 98  
22 18 Paulien Koster   95 95  
23 26 Marthe Roose 60 29 89  
24 14 Evelyn Jeeninga 50 31 81  
25 41 Haike Verbree   75 75  
26 11 Minou Hegge 34 28 62  
27 23 Nina Oolders 35 27 62  
28 12 Isa Helmers 32 26 58  
29 5 Paulette Brandsma 45   45  
30 45 Esmée Ellermann   45 45  
31 10 Marchien Goldhoorn   40 40  
32 44 Lisa de Jong   34 34  
33 4 Laurel ter Braak 31   31  
34 27 Emma Russchen 30   30  
35 34 Danielle Venema 29   29  



Heren

Mannen
Truien na  etappe 2 : Peize
Gele Trui - Algemeen Klassement
1    Rick Ottema                                            NWV Groningen
Witte Trui - Jongerenklassement
65    Aldert van der Veen                                West Frisia
Paarse Trui - Leidersprijsklassement
1    Rick Ottema                                            NWV Groningen
Trui wordt gedragen door:
132    Sjors Dekker                                           NWV Groningen
Rode Trui - Catch Sprint Klassement
1    Rick Ottema                                            NWV Groningen
Trui wordt gedragen door:
4    Björn Bakker                                           NWV Groningen
Blauwe trui - Amateur Klassement
81    Joakim Zuidema                                     WV Cycling Sneek
Algemeen Klassement Mannen, etappe 2 : Peize
Pos Nr Naam   1 2 Totaal  
1 1 Rick Ottema   240 125 365  
2 4 Björn Bakker   195 115 310  
3 65 Aldert van der Veen J 196 85 281  
4 68 Guillaume Visser J 126 102 228  
5 50 Mark Prinsen     215 215  
6 132 Sjors Dekker     204 204  
7 14 Jeffrey Cordes J 101 95 196  
8 59 Harry Sweering     196 196  
9 60 Delano Swenne J 103 90 193  
10 134 Chiel Smit     179 179  
11 106 Luuk Loohuis   96 62 158  
12 30 Eskil Huiting J 74 82 156  
13 67 Sten Verzijl J 75 70 145  
14 118 Karsten Veen J 65 75 140  
15 81 Joakim Zuidema A 90 45 135  
16 17 Arjen Dillema J 64 62 126  
17 95 Gerard Haasjes A 80 35 115  
18 10 Jitse Breeuwsma J 110   110  
19 111 Klaas Poortinga J 105   105  
20 26 Sten Hoek J 45 50 95  
21 11 David Brinkman   31 40 71  
22 19 Daniel Elzinga A 35 33 68  
23 117 Axel van der Tuuk   67   67  
24 52 Lars Punter J   65 65  
25 72 Tristan Vos J 29 29 58  
26 28 Sjoerd Hollander J 50   50  
27 31 Jorjan Jorritsma   40   40  
28 70 Jaap Voogel J 35   35  
29 23 Gudo Hartog     34 34  
30 8 Henk Bos     33 33  
31 39 Wessel Lange     33 33  
32 62 Maiko Timmer J 33   33  
33 73 Rideon de Vries     33 33  
34 71 Quinten Vos A 32   32  
35 6 Johan Betten     31 31  
36 29 Mart van Hoorn J 30   30  
37 22 Erik Hagting A 28   28  
38 57 Xander van Straten J   28 28  
39 58 Rick Suurd J 27   27  
40 127 Berend Slagter     27 27  
41 48 Jochem Nijenkamp J 26   26  
42 40 Gerrie van Lingen     25 25  
Catch Sprint Klassement na etappe 2 : Peize
Pos Nr Naam Club/Team Punten  
1 1 Rick Ottema NWV Groningen 55  
2 4 Björn Bakker NWV Groningen 25  
3 106 Luuk Loohuis WV de Kannibaal 18  
4 59 Harry Sweering NWV Groningen 16  
5 50 Mark Prinsen WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 15  
6 132 Sjors Dekker NWV Groningen 14  
7 117 Axel van der Tuuk NWV Groningen 12  
8 134 Chiel Smit NWV Groningen 9  
9 60 Delano Swenne RC Jan van Arckel 8  
10 68 Guillaume Visser West Frisia 8  
11 8 Henk Bos WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 7  
12 17 Arjen Dillema WV Kapenga Home Center 6  
13 30 Eskil Huiting Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam 6  
14 65 Aldert van der Veen West Frisia 6  
15 33 Adne Koster WV de Kannibaal 5  
16 39 Wessel Lange NWV Groningen 3  
17 14 Jeffrey Cordes WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 1  
18 70 Jaap Voogel NWV Groningen 1  
19 73 Rideon de Vries NWV Groningen 1  

 

Leidersprijs Klassement
Pos Nr Naam Club/Team Punten  
1 1 Rick Ottema NWV Groningen 26  
2 132 Sjors Dekker NWV Groningen 18  
3 68 Guillaume Visser West Frisia 15  
4 134 Chiel Smit NWV Groningen 13  
5 50 Mark Prinsen WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 11  
6 59 Harry Sweering NWV Groningen 11  
7 4 Björn Bakker NWV Groningen 7  
8 65 Aldert van der Veen West Frisia 7  
9 60 Delano Swenne RC Jan van Arckel 7  
10 125 Michiel Kok WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 3  
11 14 Jeffrey Cordes WV Grutsk op Fryslân - Houttec Cycling Team 3  
12 118 Karsten Veen NWV Groningen 3  
13 117 Axel van der Tuuk NWV Groningen 2  
14 52 Lars Punter NWV Groningen 2  
15 66 Max van der Vegt GSWV Tandje Hoger 1  
16 106 Luuk Loohuis WV de Kannibaal 1  
17 17 Arjen Dillema WV Kapenga Home Center 1  
18 62 Maiko Timmer West Frisia 1